­وزارت کار با صدور اطلاعیه‌ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور خواست برای تایید مدارک خود از فردا به محل‌های تعیین‌شده مراجعه کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این وزارتخانه با صدور اطلاعیه‌ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور خواست برای تأیید مدارک خود از فردا به محل‌های تعیین‌شده مراجعه کنند.
در این اطلاعیه آمده است: پیرو درج اطلاعیه ۱۴۰۱.۶.۱۵ سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتایج پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰، معرفی شدگان یاد شده برای تطبیق و تأیید مدارک با شغل تعیین شده و انجام امور اداری مربوطه باید از چهارشنبه ۱۴۰۱.۶.۲۳ به مدت یک هفته با همراه داشتن مدارک ذیل به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مربوطه (مورد پذیرش) مراجعه کنند.
این گزارش در ادامه از پذیرفته شدگان برای استخدام در شهر تهران خواست با در دست داشتن مدارک ذیل از تاریخ یاد شده در بالا به نشانی تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان بهبودی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی – اداره استخدام – مراجعه کنند.
مدارک مورد نیاز:
– اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه
– اصل و کپی کارت ملی
– اصل و کپی کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت سربازی (در خصوص آقایان)
– اصل و کپی کارت و یا گواهی ایثارگری (در صورت شمول)
– اصل مدرک تحصیلی و یا گواهینامه موقت و یا دانشنامه در مقطع تحصیلی ثبت نام شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن
– کروکی محل سکونت به همراه شماره تماس منزل و موبایل
– چهار قطعه عکس ۳*۴
– مدارک تأیید بومی بودن (در صورت متقاضی بومی بودن)
– اصل و کپی شناسنامه فرزند (در صورت تأهل)
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari