چهاردهمین نمایشگاه فرش ماشینی و کفپوش و انتظارات غرفه گذاران
بورس نیوز:  این نمایشگاه از روز شنبه دوازدهم شهریور با حضور آقایان برادران معاون امور صنایع عمومی، پیمان پاک رئیس سازمان توسعه تجارت و گرجی مدیر کل دفتر صنایع منسوجات و پوشاک افتتاح شد.
در نمایشگاه امسال که با شک و تردید‌های بسیار و با تأخیر برنامه ریزی شد بیش از ۱۴۰ شرکت غرفه گذار در سالن‌های ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ و ۲۷ به ارائه محصولات و خدمات خود پرداختند.
در روز پایانی این نمایشگاه همچنین نشست مشترکی با غرفه گذاران این نمایشگاه برگزار شد در این نشست که با استقبال کم شرکت‌ها همراه شده بود در خصوص مسائل و مشکلات نمایشگاه امسال و انتظارات و توقعات غرفه گذاران بحث و تبادل نظر شد.
حاضرین در جلسه مذکور که با حضور آقایان تولائی، فرهی، دیانت، سجادی و امامی رئوف همراه بود؛ به طرح نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند که اهم موارد مطروحه به نارضایتی غرفه گذاران از ساعات و زمان برگزاری و بازدید از نمایشگاه و ضعف در بخش بین المللی و همچنین تبلیغات و اطلاع رسانی، مشکلات مربوط به جانمائی محل غرفه ها، همزمانی نمایشگاه با سایر نمایشگاه‌ها و عدم وجود بستر مناسب برای سرویس‌های هتلینگ در نزدیکی نمایشگاه و … بود که در انتهای نشست آقایان تولائی، برادران و فرهی بعنوان نمایندگان شورای سیاستگذاری توضیحاتی را در این خصوص مطرح فرمودند.

source

توسط ecokhabari