کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: ترافیک در محورهای ایلام – سرابله – حمیل محدوده‌های تونل آزادی و گلمه، چذابه – بستان محدوده بستان و خرمشهر – شلمچه و بالعکس محدوده شلمچه نیمه سنگین است.
مهرداد برقی، کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، روز پنجشنبه، ۲۴ شهریورماه، در تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل دوراهی شهرستانک تا پیچ سرهنگ و محدوده‌های سیاه بیشه و هزارچم و مسیر شمال به جنوب حدفاصل تونل کندوان تا میدانک را سنگین خواند.
وی همچنین از ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا انتهای مسیر محدوده شهرستانک خبر داد و گفت: ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل پلور تا شاهاندشت و محدوده‌های بایجان و سه راهی چلاو، آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا شهر رودبار و حدفاصل امامزاده هاشم تا پلیس راه رشت و محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند سنگین است.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت جوی آزادراه قزوین – رشت را بارانی اعلام کرد و گفت: محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند، با این حال اما در برخی از محورهای استان‌های گیلان، گلستان و مازندران بارش باران گزارش شده است.
برقی آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها را تشریح و عنوان کرد: در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا کمالشهر، آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.
وی افزود: ترافیک در محور ایلامسرابلهحمیل محدوده‌های تونل آزادی و گلمه، محور چذابه – بستان محدوده بستان و محور خرمشهر – شلمچه و بالعکس محدوده شلمچه نیمه سنگین است.
به گفته کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد در محور ایلام – مهران و محور سرپل ذهاب – قصر شیرین روان است.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari