رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از رشد ۲۵ درصدی اعزام اتوبوس‌های اربعین به مرزها و سیر صعودی این روند خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، داریوش امانی با بیان اینکه روز گذشته تعداد اتوبوس‌های اعزامی به مرزها، نسبت به روز گذشته افزایش داشت، گفت: با توجه به اوج سفرهای بازگشت زائران جمع کثیری از مدیران و کارکنان ستادی و استانی در پایانه‌های مرزی کشور حضور مستمر دارند و پاسخگوی سوالات و رسیدگی به شکایات زائران هستند.
وی بیان کرد: با تلاش و پیگیری‌های به عمل آمده از سوی بخش حمل و نقل جاده‌ای و تشکل‌های صنفی تعداد اتوبوس‌های اعزامی به مرزها، نسبت به روز گذشته افزایش ۲۵ درصدی داشته و در روزهای آتی این روند سیر صعودی می‌یابد.
معاون وزیر راه شهرسازی تصریح کرد: راستی آزمایی و رصد اعزام اتوبوس‌ها از طریق سامانه‌های صدور صورت وضعیت آنلاین و تردد شمار برخط فراهم بوده و کارشناسان این سازمان به صورت لحظه‌ای وضعیت تردد اتوبوس‌ها و استقرار در پایانه‌ها را بررسی می‌کنند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادامه داد: مدیران کل ستادی با حفظ مسئولیت‌های تعیین شده در قرارگاه مرکزی حمل و نقل و مدیران کل استان‌های مرزی، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه‌های فعالیتی ذی ربط ارائه کردند و در زمینه چالش‌ها و مشکلات احتمالی هم فکری و تبادل نظر صورت گرفت.
بنابراین گزارش روز گذشته نشست هماهنگی عملیات سفرهای بازگشت زائران اربعین حسینی و اعزام ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای با حضور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مدیران کل ستاد و مدیران کل حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های کشور برگزار شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari