شرکت راه‌آهن اعلام کرد: همزمان با بازگشت زائران اربعین و با هدف پاسخگویی مناسب به افزایش تقاضا، از شنبه ۳ رام قطار فوق‌العاده برای مسیر خرمشهر-مشهد اختصاص خواهد یافت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، همزمان با برگزاری مراسم اربعین و با هدف پاسخگویی مناسب به افزایش تقاضا برای بازگشت زائران از عراق، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر قطارهای فوق العاده قبلی، از فردا شنبه ۲۶ شهریور ۳ رام قطار فوق‌العاده برای مسیر خرمشهر-مشهد اختصاص خواهد داد.
این قطارهای فوق‌العاده به منظور افزایش سهولت و تسریع در جابجایی عزاداران حسینی پیش‌بینی شده و علاوه بر پیش‌بینی‌های است که از قبل برای قطارهای فوق العاه در مسیر خرمشهر-تهران انجام شده بود.
ساعت حرکت این قطار فوق‌العاده از خرمشهر همه روزه ۱۹:۴۵ و از فردا ۲۶ تا ۳۰ شهریور خواهد بود و فروش بلیت این قطارهای فوق‌العاده از ساعت ۱۵ روز جاری از طریق اینترنت و مراکز مجاز فروش انجام می‌شود.
گفتنی است پیش از این، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، یک رام ریل باس نیز به صورت شبانه روزی و رایگان برای جا به جایی زائران از مرز شلمچه تا خرمشهر در نظر گرفته بود تا زائران را از مرز به خرمشهر منتقل کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari