برنامه «تازه‌بار» واقعا تازه‌است؛ هم خود برنامه هم تمامی محصولاتی که ارائه می‌کند. در ادامه با فعالیت این اپلیکیشن بیشتر آشنا خواهید شد.
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، همه ما می‌دانیم که غذای خوب نیاز به مواد اولیه تازه و سالم دارد، اما همیشه تهیه این مواد اولیه که هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم دسترسی آسانی داشته باشد، چندان ساده نیست. از طرفی در دنیایی هستیم که میزان زیادی از کارها و حتی خریدهای روزانه آنلاین و با استفاده از برنامه‌ها انجام می‌شود؛ پس با کمی ایده‌پردازی و خلاقیت می‌توان یکی از خریدهای سنتی همه اهل خانه را در قالب یک فناوری نو و جدید عرضه کرد، چیزی که شاید به آن فکر نکرده باشید، اما بعد از شناختنش، برای‌تان عجیب خواهد اصلاً چطور تا قبل، چنین امکاناتی نداشتید!
برنامه «تازه‌بار» واقعاً تازه‌است؛ هم خود برنامه هم تمامی محصولاتی که ارائه می‌کند. با این برنامه یک باراز میوه‌و تره‌بار همیشگی و تازه در دسترس دارید و دیگر فرقی نمی‌کند ۸ صبح خرید داشته باشید یا ۱۱ شب؛ با «تازه‌بار» حتماً همه چیز تازه است.
در ادامه با روزبه پیروز، رئیس هیات مدیره فیروزه صحبت کردیم، از آن‌جایی که «تازه‌بار» یکی از سرمایه گذاری‌های گروه فیروزه است، پیروز بهترین فردی است که درباره روند فعالیت این برنامه کامل برای‌مان توضیح می‌دهد؛
روند فعالیت برنامه به چه صورت است؟
تازه‌بار یک سامانه آنلاین فروش محصولات صیفی، میوه و سبزی برای کاربران تجاری (رستوران‌ها، کافه‌ها، هتل‌ها و سایر کسب و کارهای غذا محور) است. این سامانه از طریق اینترنت و اپلیکیشن اندروید قابل دسترسی است و در آن بیش از ۲۰۰ محصول با دسته‌بندی کیفی متفاوت ارائه می‌شود که بتواند از نظر تنوع و قیمت نیاز مشتریان را برآورده کند. تازه‌بار تلاش می‌کند تا با خرید مستقیم از کشاورز و تولید کنندگان، منافع اقتصادی تولید محصولات کشاورزی را مستقیم به تولید کنندگان برساند و شرایط فروش این محصولات را بهینه کند.
کاربرهای برنامه چقدر هستند؟
تازه‌بار بیش از ۱۰ هزار کاربر دارد.
آیا خرید از این برنامه برای کاربران سود دارد؟
مهم‌ترین نکته برنامه، حذف دلالان در فرآیند فروش محصولات کشاورزی است و همه‌چیز یک‌راست از زمین کشاورزی به دست مشتری می‌رسد، از همین رو قیمت ارائه شده نسبت به فروشگاه‌های محلی پایین‌تر است. علاوه برآن، کاربران تجاری تازه‌بار می‌توانند با توجه به آنلاین بودن سفارش‌گذاری، در زمان، هزینه‌های تأمین مواد اولیه صرفه‌جویی کرده و نظارت مالی دقیق و شفافی روی فرآیند خرید و قیمت محصولات خریداری شده داشته باشند.
اهمیت خرید از این برنامه چیست؟
خرید از تازه‌بار باعث می‌شود کاربران تجاری دیگر برای تأمین مواد اولیه خود نیازی به رفت و آمد به بازارها و میادین مرکزی فروش محصولات کشاورزی نداشته باشند و مایحتاج خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و در هزینه، وقت و انرژی صرفه‌جویی کنند. از آن سو، تولید کنندگان این محصولات نیز می‌توانند با فروش نقدی محصولات خود به مشتری نهایی، انتفاع اقتصادی بیشتری ببرند و جهت تولید محصولات در آینده برنامه‌ریزی بهتری داشته باشند.
از مزرعه تا آشپزخانه با تازه‌بار
آیا همه محصولات تازه هستند؟
بله، تمام محصولات به صورت تازه به فروش می‌رسند.
آیا روی قیمت محصولات نظارت وجود دارد؟
با توجه به تنوع کیفی محصولات کشاورزی و گستردگی انواع، این محصولات شامل قیمت‌گذاری نیستند.
قیمت محصولات کمتر از بازار است؟
بله، با توجه به حذف دلالان از زنجیره تأمین و رسیدن محصول از دست کشاورز به مشتری، مشخصاً قیمت‌های ارائه شده نسبت به فروشگاه‌های محلی کمتر است.
اگر محصول خراب به دست مشتری برسد، چه می‌تواند کند؟
با توجه به پردازش محصولات در انبار مرکزی تازه‌بار، محصولات دستچین شده هستند و مشتریان می‌توانند از کیفیت محصولات خریداری شده اطمینان داشته باشند. اما در صورت بروز اشکال و ارسال محصولات با کیفیت پایین، تیم پشتیبانی تازه‌بار به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به مشتریان هستند.
تضمین سالم بودن محصول‌ها چقدر است؟
تازه‌بار همواره تلاش می‌کند تا کیفیت و قیمت محصولات را متناسب با نیاز مشتری در اختیارشان بگذارد. اگر بر حسب اتفاق محصولی خارج از دسته‌بندی کیفی مشتری ارسال شده باشد، تیم پشتیبانی آماده خدمت‌رسانی و جبران آن هستند.
آیا از برنامه هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توان استفاده کرد؟
بله، سایت و اپلیکیشن همیشه به صورت آنلاین در دسترس کاربران قرار دارد. مشتریان می‌توانند هر روز با ارسال سفارشات خود تا نیمه شب (ساعت ۱۲ شب) محصولات سفارش داده شده را در بازه‌های زمانی ۸ تا ۱۰، ۱۰ تا ۱۲ و ۱۲ تا ۲ روز بعد به انتخاب خود دریافت کنند.
آیا با این برنامه بازارهای سنتی از بین می‌روند؟
خیر، با توجه به گستردگی بازار محصولات کشاورزی، تازه‌بار هیچ‌گونه تهدیدی برای بازارهای سنتی نیست و حتی می‌تواند با اسفتاده از تکنولوژی به فعالین سنتی بازار جهت بهینه کردن فرآینده کمک کند تا هزینه تأمین محصولات کمتر و نفع تولید کنندگان و کشاورزان بیشتر شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari