مشهد ـ معاون هماهنگی توزیع توانیر بر رفع مشکلات نقدینگی، به عنوان مهمترین چالش صنعت برق که در فرآیند خدمت رسانی به مردم مشکلاتی ایجاد کرده است، تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا پیرپیران ظهر شنبه در جمع شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با تاکید بر رفع مشکلات نقدینگی به عنوان مهمترین چالش صنعت برق که در فرآیند خدمت رسانی به مردم مشکلاتی ایجاد کرده است، اظهار کرد: تنها راه برون رفت از این موضوع اصلاح قیمتهای انرژی و هزینه‌های انشعاب با کمک همه بخشها است که باید مورد پیگیری مدیران بخش توزیع قرار گیرد.
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: عبور موفقیت‌آمیز از اوج مصرف برق در تابستان با فضای همدلی و همکاری در کل کشور حاصل شده است.
وی افزود: ارتقای همه جانبه و متوازن شرکتهای توزیع نیروی برق کشور به عنوان مهمترین رسالت در این زمینه به شمار می‌رود.
پیرپیران تحویل برق پایدار به مشترکین و عدم اعمال خاموشی به بخش خانگی، تأمین مناسب‌تر برق صنایع نسبت به سال گذشته و تأمین برق با برنامه بخش کشاورزی را عامل افزایش رضایت عمومی ذکر کرد و گفت: همدلی و وفاق ایجاد شده در بخشهای مختلف به ویژه در بخش توزیع در کسب این موفقیت بسیار برجسته بوده است.
معاون هماهنگی توزیع توانیر تشکیل کارگروه‌های تخصصی و بازدید از نقاط مختلف کشور به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف و کسب اطلاعات دقیق را از ویژگی‌های خاص شرکتهای توزیع نیروی برق ذکر و تاکید کرد: استفاده از بسترهای مناسب نرم افزاری و سخت افزاری در شرکتهای توزیع برق با موفقیت اجرا شده است و قابلیت در سطح کشور را دارد.
وی از اتفاقات مثبتی که در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در حوزه‌های مختلف از جمله هوشمندسازی، اتوماسیون شبکه و سیستم‌های مدیریتی رخ داده است، قدردانی کرد.

تحقق ۱۲۰۰ نقطه تحت اتوماسیون در شبکه توزیع برق خراسان رضوی
در ادامه محسن ذبیحی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اظهار کرد: تحقق یکهزار و ۲۰۰ نقطه تحت اتوماسیون در شبکه توزیع نیروی برق استان با وجود شرایط سخت تأمین مالی، اقدامی بی سابقه و فوق العاده از سوی این شرکت در سال جاری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی افزود: هم اینک با تحقق ۱۰ هزار و ۶۳۱ فرمان موفق اتوماسیونی، صرفه جویی در ۱۱۶ هزار لیتر سوخت و یکهزار و ۳۷۶ مگاوات ساعت در میزان انرژی و کاهش بیش از ۸۳۰ هزار نفر- ساعت تردد در استان خراسان رضوی حاصل شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari