کاهش درآمد ۴ درصدی پارس خزر+بورس نیوز
بورس نیوز:
شرکت صنعتی پارس خزر در گزارش فعالیت ماهانه شهریورماه سال جاری از فروش محصولات خود توانست به کسب درآمد ۱۳۷ میلیارد تومان برسد و طی ۶ ماه گذشته از ابتدای سال مالی نیز تاکنون به درآمد تجمیعی یک ۷۵۸ میلیارد تومانی دست یافت.
کاهش درآمد ۴ درصدی پارس خزر+بورس نیوز
“لخزر” توانست طی این دوره ماهانه در بازار‌های داخل کشور و ارائه خدمات فعالیت داشته باشد، همچنین بیشترین درآمد ماهانه از ارائه خدمات جهت محصولات خریداری‌شده و قطعات شکل گرفت که دربرگیرنده‌ی ۵۲ درصد از کل درآمد ماهانه بود و ۶۵ میلیارد تومان دیگر نیز از بخش فروش محصولات در بازار داخل کشور به ثبت رسید.
میزان درآمدی که شرکت صنعتی پارس خزر از فروش محصولات خود توانست شناسایی کند نسبت به ماه گذشته کاهش ۴ درصدی را کسب کند، همچنین این شرکت نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۲۱ درصدی را در کارنامه به ثبت رساند.
“لخزر” طی ۶ ماه گذشته روند کاهشی را در ۳ ماه دوم سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۱ در پیش گرفت، بیشترین درآمدی که در شهریورماه از فروش محصولات به دست آورد مربوط به محصول «محصولات خریداری‌شده» در بخش ارائه خدمات با مبلغی نزدیک به ۷۰ میلیارد تومان بود.
کاهش درآمد ۴ درصدی پارس خزر+بورس نیوز
بر اساس این صورت مالی منتشرشده در بازار داخل کشور درآمدزاترین بخش را محصولات غذا ساز با مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به نام خود زد که نرخ فروش این بخش یک‌میلیون و ۵۸۳ هزارتومان در ازای هر تن به ثبت رسید.
این شرکت لوازم‌خانگی توانست طی نیمه نخست سال جاری به فروش نزدیک به ۴۱ هزار دستگاهی دست پیدا کند که حاصل از فروش داخلی و ارائه خدمات بود، این مقدار فروش نسبت به ماه گذشته کاهش ۵۸ درصدی را مشاهده کرد به‌گونه‌ای که در مردادماه ۹۷ هزار و ۹۳۱ تن فروش داشت.
در پایان لازم به ذکر است که شرکت در این دوره ۷۶۲ میلیون تومان صادرات داشت و این در حالی است که در دوره مشابه سال گذشته این میزان درآمد صادراتی برابر با ۸۴۳ میلیون تومان بوده که ۱۰ درصد کاهش‌یافته است.
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari