تحلیلگر ارشد بانک آمریکایی گفت: سهام های ایالات متحده و بازارهای وال استریت تا یک یا دو ماه دیگر به رشد خود ادامه خواهند داد، اما در سال آینده ۲۰۲۳ به روند کاهشی خود باز خواهند گشت.
به گزارش خبرگزاری مهر مورگان استنلی، تحلیلگر ارشد بانک آمریکایی گفت: سهام ایالات متحده و بازارهای وال استریت تا یک یا دو ماه دیگر به رشد خود ادامه خواهند داد، اما در سال آینده ۲۰۲۳ به روند کاهشی خود باز خواهند گشت.
مایک ویلسون، استراتژیست ارشد سهام در مورگان استنلی، گفت که ممکن است سود شرکت‌ها آنقدر سریع کاهش پیدا نکند که سرمایه گذاران را متقاعد کند که سال ۲۰۲۳ چقدر بد است، بنابراین ممکن است بازارها برای یک یا دو ماه بعد دوباره رشد کنند،
وی به بلومبرگ گفت: سودهای خوشبینانه دردی را که در سال ۲۰۲۳ پیش خواهد آمد پنهان می‌کند و بنابراین ممکن است بازار سهام برای چند ماه دیگر افزایش یابد.
وی تصریح کرد که درآمدها در این سه ماهه بهتر از حد انتظار بود.
او گفت: “ما مطمئن نیستیم که درآمد به اندازه کافی سریع کاهش یابد تا بازار را متقاعد کنیم که سال ۲۰۲۳ از نظر درآمد چقدر بد خواهد بود.”
شرکت‌های بزرگ آمریکایی مانند بانک آمریکا و نت‌فلیکس در این هفته از نظر درآمد سه‌ماهه سوم عملکرد بهتری داشتند و به شاخص S&P ۵۰۰ کمک کرد تا ۲.۳ درصد افزایش یابد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari