اسامی شرکت های معتمد مالیاتی دارای مجوز منتشر شد
بورس نیوز: اشکان هراتی، رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات نظام پایانه‌های فروشگاهی با اشاره به آغاز اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان برای شرکت‌های بورسی و فرابورسی از ابتدای آبان ماه، گفت: مشمولان این قانون می‌توانند از خدمات شرکت‌های معتمد ارائه دهنده خدمات مالیاتی در زمینه‌هایی همچون نصب و راه‌اندازی پایانه‌های فروشگاهی، صدور و ارسال اطلاعات صورتحساب‌های الکترونیکی به سامانه مؤدیان و همچنین خدمات مشاوره‌ای و آموزشی استفاده کنند.

رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات نظام پایانه‌های فروشگاهی با اعلام اسامی شرکت‌های معتمد دارای مجوز، افزود: شرکت معتمد داده کاوی اول سام» و «شرکت داده پردازی کیسان» با مجوز نوع اول در زمینه صدور و ارسال اطلاعات صورتحساب‌های الکترونیکی و پشتیبانی از تجهیزات مرتبط با آن فعالیت می‌کنند.

وی افزود: «شرکت دیان همراه فردا» نیز با مجوز نوع دوم در زمینه آموزش مودیان مالیاتی و مجوز نوع سوم در زمینه ارائه مشاوره‌های فنی مالیاتی و غیرمالیاتی فعالیت می‌کند.

هراتی تصریح کرد: لیست اسامی و اطلاعات تماس این شرکت‌ها در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به آدرس https://www.intamedia.ir در دسترس عموم قرار دارد.

source

توسط ecokhabari