در هشتمین جلسه گروهی خبرنگاران با مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار، علی ایلخانی مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس به موضوعاتی نظیر نحوه نظارت بر معاملات و شناسایی تخلفات، ریشه‌یابی علت قطعی هسته معاملات، ساختار سامانه مچینگ بومی‌سازی شده و همکاری دانشگاه تهران در خصوص آورده‌ فنی برای رفع ایرادات پیشین و… پرداخته شد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، در ادامه مجموعه نشست‌های مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار به میزبانی روابط عمومی این سازمان، صبح امروز (۴ آبان ماه) مدیر فناوری اطلاعات با جمعی از اصحاب رسانه به گفت و گو پرداخت.
در این جلسه که با حضور علی ایلخانی مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد، وظایف مدیریت فناوری اطلاعات سازمان بورس که یکی از بخش های معاونت اجرایی محسوب می‌شود، تشریح شد. این مدیریت متشکل از “اداره توسعه و هوشمندسازی”، “اداره کنترل و نظارت”، و “اداره عملیات و زیرساخت” است.
ایلخانی پس از تشریح وظایف و کارکرد واحد فناوری اطلاعات به پرسش خبرنگاران پاسخ داد و به موضوعاتی نظیر نحوه نظارت بر معاملات و شناسایی تخلفات، ریشه‌یابی علت قطعی هسته معاملات، ساختار سامانه مچینگ بومی‌سازی شده و همکاری دانشگاه تهران در خصوص آورده‌ فنی برای رفع ایرادات پیشین و… پرداخت.

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari