کدام شرکت‌ها تا پایان ابان ماه به مجمع می‌روند+بورس نیوز
بورس نیوز:
شرکت‌هایی که از ۱۰ آبان‌ماه تا ۲۹ ابان ماه سال ۱۴۰۱ مجمع خود را برگزار می‌کنند شامل شرکت‌های کویر تایر، توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد، سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان، صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود، پلی پروپیلن جم، ساختمان اصفهان، تامین سرمایه امین، اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان، سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت، صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز، ملی شیمی کشاورز، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، قند تربت جام، قند تربت حیدریه، آینده سازان بهشت پارس، به پرداخت ملت، قند پیرانشهر، هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان و تولیدی و صنعتی ثابت خراسان به مجمع خواهند رفت.
شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم)، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده و مجمع عمومی فوق‌العاده‌‎ خود را برگزار خواهند کرد و در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، افزایش سرمایه) تصمیم‌گیری می‌کنند.
شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
کدام شرکت‌ها تا پایان ابان ماه به مجمع می‌روند+بورس نیوز
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود در تاریخ ۱۲ آبان ماه برگزار خواهد شد که از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت گردید تا در تاریخ ۳۰ مهرماه حضور پیدا کنند.
”کشرق” در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را نزدیک به ۲۲ میلیارد تومان به ثبت رساند که با کاهش ۳ درصدی روبه‌رو بود و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۲،۵۸۹ ریال سود حاصل کرد.
صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود در این دوره درآمد عملیاتی ۱۲۷ میلیارد تومانی را به دست آورد، “کشرق” از ۲،۵۸۹ ریال سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد بین سهامداران خود سود نقدی ۱۲ ریالی پرداخت کرد.
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari