بورس نیوز:
شرکت‌هایی که از ۲۳ آبان ماه تا ۲۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ مجمع خود را برگزار می‌کنند شامل شرکت‌های بازرسی مهندسی و صنعتی ایران، قند مرودشت، فولاد توان آور آسیا، سیمان شرق، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان، گروه کارخانجات صنعتی تبرک، خوراک دام پارس، سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، هتل بین‌المللی پارسیان کوثر اصفهان، کشت و صنعت شریف‌آباد، شیشه دارویی رازی، کارتن ایران، کشت و صنعت جوین، فولاد خراسان، پست پیشگامان بادپا، صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود و خدمات فنی فولاد یزد به مجمع خواهند رفت.
شرکت‌هایی که از آن‌ها نام‌برده شد مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم)، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده و مجمع عمومی فوقالعاده‎ خود را برگزار خواهند کرد و در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیئتمدیره، افزایش سرمایه) تصمیمگیری می‌کنند.
شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت‌های به مجمع می‌روند+بورس نیوز
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام سیمان شرق در تاریخ ۲۵ آبان ماه برگزار خواهد شد که از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت گردید تا در تاریخ ۲۵ آبان ماه حضور پیدا کنند.
”سشرق” در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان شهریورماه ۱۴۰۱ است، میزان سود خالص خود را ۴۰۳ میلیارد تومان به ثبت رساند که با افزایش ۶۴ درصدی روبه‌رو بود و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۱۵۱ تومان سود شناسایی کرد.
سیمان شرق در این دوره درآمد عملیاتی ۷۱۸ میلیارد تومانی را به دست آورد، “سشرق” از ۹۴ تومان سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد بود، بین سهامداران خود سود نقدی ۸۰ تومانی (۸۵ درصد) پرداخت کرد.

source

توسط ecokhabari