تجلی میزبان ” ومعادن ” و ” کگل “
بورس نیوز: جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت معادن متنوع در اختیار و پروژه‌های سرمایه گذاری شده توسط شرکت تجلی، با حضور مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات سعدمحمدی و شرکت معدنی صنعتی گل گهر عتیقی در مجتمع تجلی برگزار شد.
در ابتدا مرتضی علی اکبری ضمن خیرمقدم به حضور دکتر سعدمحمدی و عتیقی و هیات همراه از کلیه حمایت‌ها در تصمیم گیری و پشتیبانی همه جانبه از ایشان تشکر و قدردانی کرد.
این جلسه با محوریت بررسی میزان پیشرفت پروژه‌ها و موانع موجود در امر اجراء مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
تجلی میزبان ” ومعادن ” و ” کگل “
نکته حائز اهمیت در این جلسه تاکید آقایان به حضور شرکت تجلی در معادن لیتیوم بود و این اقدام شرکت تجلی مورد استقبال سهامداران عمده قرار گرفت.
در همین راستا سعد محمدی به تبیین نقشه راه و استراتژی سرمایه گذاری در پروژه‌ها تاکید نمود و با توجه به ظرفیت شرکت تجلی در ارتباط با حضور در پروژه‌های جدید رهنمود‌های مقتضی را بیان کردند.
سپس عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به موانع و چالش‌های مرتبط با حوزه معدن پرداخت و نحوه برخورد عملی در جهت مرتفع کردن مشکلات این بخش توضیحات راهبردی را مورد اشاره قرار داد.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات پس از بررسی اقدامات و راهکار‌های بهره برداری از مجتمع ذغال سنگ گلندرود، به انجام موازی اقدامات اصلاحی در اکتشاف، استخراج و فروش ذغال سنگ تاکید نمود.
وی در ارتباط با پشتیبانی مالی از پروژه‌ها گفت: پرداخت‌ها باید توسط شرکت‌های سرمایه گذار بر اساس مکانیزم واحد و منوط به پیشرفت در اجراء پروژه‌ها باشد.
درپایان نیز ایشان ضمن آرزوی موفقیت روزافزون از اقدامات به عمل آمده در کنترل پروژه ها، سرمایه گذاری‌های انجام شده و همچنین طرح‌های مطالعاتی تقدیر کردند.

source

توسط ecokhabari