سرپرست وزارت راه و شهرسازی، تعامل، هم افزایی و آسیب شناسی برنامه های پیشین را گامی مؤثر در پیشبرد احکام مربوط به این وزارتخانه در برنامه هفتم توسعه اقتصادی بیان کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت و راه و شهرسازی؛ شهریار افندی زاده در جلسه بررسی برنامه هفتم توسعه و با حضور جمعی از معاونان این وزارتخانه، بر فوریت واکاوی احکام مربوطه تأکید کرد.
سرپرست وزارت راه و شهرسازی با بیان این‌که بایستی نگاه انفرادی حذف شود و تعامل، هم‌فکری و هم‌افزایی جایگزین شود، به تلاش برای ثبات وزارتخانه اشاره کرد.
وی افزود: در پی ایجاد ثبات و شرایط مطلوب، تلاش می‌شود تا از ظرفیت صحبت کردن و گفتمان استفاده شود و بیان کرد: زمان اختصاصی برای حل مسائل و مشکلات هریک از بخش‌ها در برنامه وجود دارد.
او همچنین تکمیل کارهای باقی‌مانده و اقدامات مؤثر همراه با تعیین بازه زمانی را ضروری دانست.
در این جلسه که با حضور معاونان و رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه برگزار شد، سرپرست وزارت راه و شهرسازی با اختصاص زمان کافی به هر یک از اعضا، نقطه نظرات آن‌ها را شنید و لزوم بهره بری از دانش و تجربه افراد را یادآور شد.
در پایان افندی زاده به جمع بندی موارد مطرح شده پرداخت و مشاهده دقیق و آسیب شناسی برنامه‌های قبلی، هدف‌گذاری مشخص، پیگیری مجوز اهداف، جمع‌آوری داده و اطلاعات در خصوص دفاع از موارد پیشنهادی به دولت، تشکیل کمیته‌ها و پیگیری چندلایه را ضروری ارزیابی کرد.
وی همچنین با تأکید بر فوریت موضوع، درنگ را جایز ندانست و تلاش، تعهد و روحیه جهادی همکاران را ظرف سه روز آینده در خصوص برنامه هفتم توسعه اقتصادی خواستار شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari