بیت کوین
بورس نیوز: کوئن در تحلیل جدید خود می‌گوید: انتظار یک سناریوی نزولی مشابه با سناریوی سال ۲۰۱۸ که در آن بیت‌کوین قبل از تسلیم شدن شدید به پایین‌ترین قیمت‌ها برای رسیدن به کف ارزش خود، مجموعه‌ای از سطوح پایین‌تر را تجربه کرد، غیرمنطقی نخواهد بود.
کوئن، داده‌های تاریخی از شاخص فنی میانگین متحرک ۲۰۰ روزه برای حمایت از استدلال خود عنوان کرد. به گفته وی، بازار فعلی می‌تواند شاهد یک رویداد کاپیتولاسیون بالقوه برای نشان دادن کف قیمت دیگری نزدیک تعطیلات کریسمس امسال باشد. در این مرحله، بیت‌کوین می‌تواند برای یک روند صعودی آماده باشد.
البته وی پذیرفت که این تجزیه و تحلیل فقط حدس و گمان است همچنین خاطرنشان کرد که چرخه‌های نزولی در بازار بیت‌کوین از نظر تاریخی به‌طور متوسط یک سال طول کشیده و بازار نزولی کنونی بیش از یک سال ادامه یافته، بنابراین ممکن است به زودی به پایان برسد.
پیش از این، کوئن به بیش از ۷۷۰ هزار کاربر خود گفته بود که مراقب عبور از درصد عرضه بیت‌کوین در سود و معیار‌های میانگین متحرک ۳۰ روزه بیت‌کوین باشند، زیرا این اتفاق می‌تواند مانند سایر بازار‌های نزولی، پایین‌ترین سطح بازار را نشان دهد.
در حالی که این تلاقی هنوز محقق نشده است، تحلیلگران و فعالان بازار انتظار دارند قیمت بیت‌کوین حتی از قیمت پایین دو ساله حدود ۱۵هزار و ۶۰۰ دلاری که هفته گذشته به آن رسیده بود نیز بیشتر کاهش یابد.
مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۸۳۰.۰۸ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۱۵ درصد بیشتر شده است.

source

توسط ecokhabari