نائب رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس گفت: تلاش می‌کنیم خلاهای موجود برای استفاده از ظرفیت بانک‌ها، بازار سرمایه و سرمایه‌گذاران خارجی را برطرف کنیم تا برای تامین مالی تولید، احکام مشخصی داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، جعفر قادری، نائب رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس در تشریح نشست کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید، گفت: در این نشست جزئیات طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها مورد بررسی قرار گرفت و نیاز بود که پیشنهادات وزارتخانه و نهادها نیز دریافت و بررسی شود.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این نیاز وجود دارد تا پیشنهادات باقی مانده دستگاه‌ها و محورهای طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها در نشست‌ها بررسی شود، گفت: امیدواریم پیش از در دستور کار قرار گرفتن لایحه بودجه سال آینده و برنامه هفتم توسعه، طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها در دستور کار صحن علنی قرار گیرد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر قانونی تحت عنوان تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها وجود ندارد، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم خلاء‌های موجود برای استفاده از ظرفیت بانک‌ها، بازار سرمایه و سرمایه‌گذاران خارجی برطرف شود تا برای تامین مالی، احکام مشخص را داشته باشیم.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari