بسطامی گفت: تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی باید انجام شود زیرا راه و شهرسازی هیچ سنخیتی با هم ندارند اما این تفکیک نباید عجولانه باشد.
به گزارش خبرنگار مهر؛ در چند روز گذشته نمایندگان مجلس درخصوص اینکه این وزارتخانه بهتر است تفکیک شود چرا که در حال حاضر بحران راه و مسکن بسیار به چشم می‌خورد و در این میان برخی‌ها موافق تفکیک هستند برخی‌ها هم مخالف این تفکیک هستند. تعداد موافقان نسبت به مخالفان کمتر است چرا این تفکیک سازی و هماهنگی‌های بعد آن حدود یک سال و نیم طول خواهد کشید.
تفکیک باید رخ ندهد اما نه با عجله
علی اکبر بسطامی، نماینده مجلس نیز درخصوص تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی به خبرنگار مهر گفت: تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی یکی از الزاماتی است که باید انجام شود، چرا که از نظر مسئولیتی هم این دو موضوع با یکدیگر هیچ سنخیتی ندارد بنابراین باید تفکیک شوند.
وی در ادامه درباره لزوم تفکیک این وزارتخانه افزود: در حال حاضر در بخش راه در استان‌های محروم هیچ اقدامی نکرده ایم درباره مسکن هم همچنین هیچ اتفاقی رخ نداد و باید این وزارتخانه تفکیک شود.
این نماینده در پایان بیان کرد: البته تفکیک این وزارتخانه نیاز به زمان دارد چرا که هر کاری را باعجله انجام داده ایم ضرر کردیم بنابراین اول باید بررسی‌ها صورت گیرد تا مشکلی ایجاد نشود

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari