38دستگاه خودرو وارداتی به مزایده می رود
بورس نیوز: سعید غلامی باغی، معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه این مزایده، هشتمین مزایده الکترونیک سازمان اموال تملیکی در سال‌جاری بوده، اظهار کرد: ۳۰ استان کشور در این مزایده مشارکت دارند.
وی بیان کرد: کالا‌های ارائه شده در بیش از ۱۴۰۰ دسته‌بندی کالایی شامل سوخت، لوازم و ابزارآلات صنعتی، ماشین آلات راهسازی، لوازم خانگی، کالا‌های دیجیتال از قبیل رایانه و تلفن همراه به ارزش افزون بر ۹۰۰ میلیارد تومان عرضه می‌شود.
غلامی افزود: ۳۸ دستگاه خودرو سواری وارداتی باقیمانده از دو مزایده فوق‌العاده قبلی سازمان هم در این مزایده از دو استان بوشهر و خوزستان عرضه و در معرض دید و خرید متقاضیان قرار می‌ گیرد.
معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بیان کرد: متقاضیان می‌توانند از روز نهم تا ۱۶ آذر با مراجعه به تارنمای رسمی سازمان به نشانی TAMLIKI.IR جزئیات کالا‌ها را مشاهده کنند و به انبار‌های سازمان در استان‌های ذی‌ربط مراجعه کرده و کالا‌ها را بازدید کنند.
غلامی گفت: جلسه رمزگشایی مزایده الکترونیک شماره ۲۶۳ در روز ۲۱ آذرماه با حضور اعضای شورای فروش سازمان اموال تملیکی برگزار و برندگان در تارنمای سازمان اعلام می‌شوند.

source

توسط ecokhabari