سرویس خرید اقساطی خودروی نو و دست‌دوم در «کارنامه» فعال شد
بورس نیوز: کارنامه به‌عنوان دستیار معتبر و قابل‌اطمینان برای خرید و فروش خودروی نو و دست‌دوم، سرویس را راه‌اندازی کرده که از طریق آن، افراد می‌توانند خودروی نو یا دست‌دوم موردعلاقه خود را قسطی خریداری کنند. این روش خرید براساس اعطای وام صورت می‌گیرد و کارنامه، مشتریان را در تمام مراحل، از یافتن خودروی مناسب و ارزیابی قیمت گرفته تا بررسی فنی خودرو و در نهایت تنظیم قرارداد، یاری می‌کند.
با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر اقشار مختلف جامعه و همین‌طور افزایش بیش‌ازحد قیمت خودرو، خرید ماشین دست‌دوم به یک امر رایج، معقولانه و پرمنفعت تبدیل شده است. اما در هنگام خرید خودرو باید احتیاط کرد و نکات متعددی را در نظر گرفت. تیم متخصص کارنامه با ارائه خدمات کارشناسی، خودروی موردنظر را مورد بررسی فنی قرار می‌دهد تا مشتریان از کیفیت خودرو اطمینان حاصل کنند. درنظر داشته باشید که متقاضیان خرید خودرو نو هم می‌توانند از خدمات فروش اقساطی خودرو بهره‌مند شوند و خودرو‌های کم کارکرد را به شکل اقساطی خریداری کنند.
خرید اقساطی خودروی کارکرده از طریق کارنامه یک روش آسان، معتبر، امن و فوری برای ماشین‌دار شدن است که از طریق اعطای وام بدون ضامن و با مشورت و همراهی کارشناسان کارنامه در تمام طول فرایند خرید، صورت می‌گیرد.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سرویس، اعطای وام متناسب با توان مالی خریدار است. متقاضی خرید اقساطی خودرو می‌تواند تا ۵۰٪ قیمت خودروی مورد نظر وام دریافت کند؛ درواقع ۲ برابر بودجه‌ای که برای خرید خودرو در نظر دارد.
در سرویس خرید اقساطی خودرو، فرقی نمی‌کند ماشین خارجی باشد یا تولید داخل. سقف وام ۴۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو‌های داخلی و سقف وام ۲ میلیارد تومان برای خرید خودرو‌های خارجی لحاظ شده است. درنتیجه متقاضیان می‌توانند خودروی دلخواه خود را انتخاب کنند و پس از تکمیل فرم وام و ارائه مدارک لازم، در کمترین زمان صاحب خودرو شوند!
سرویس خرید اقساطی خودروی نو و دست‌دوم در «کارنامه» فعال شد
مراحل خرید اقساطی خودرو در کارنامه را می‌توان به‌صورت زیر خلاصه کرد:
• روند دریافت وام، با تکمیل فرم درخواست در وب‌سایت کارنامه، آغاز می‌شود تا کارشناسان بتوانند با متقاضی خرید اقساطی خودرو ارتباط بگیرند.
• بعد از آن که فرد متقاضی به شکل آنلاین مرحله اعتبارسنجی را طی کرد، باید مدارک لازم را آماده کند. توجه داشته باشید که فرایند دریافت تسهیلات به‌صورت آنلاین صورت می‌گیرد و اصل مدارک در دفترخانه تحویل گرفته خواهد شد.
• پس از تکمیل مدارک، مشاورین کارنامه برای معرفی، انتخاب و تعیین قرار بازدید برای خودروی مورد نظر با متقاضی در ارتباط خواهند بود. متقاضی می‌تواند به‌همراه کارشناسان کارنامه، خودرو را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد تا از اصالت و سلامت آن مطمئن شود.
• پس از انتخاب خودروی موردنظر، نوبت به مرحله بستن قرارداد می‌رسد. پروسه اعطای وام در صورت تکمیل مدارک، حداکثر یک هفته به طول می‌انجامد و چک حاوی هزینه خرید خودرو به شخص فروشنده داده می‌شود.
خرید اقساطی خودرو نو و دست‌دوم کارنامه، مزایای متعددی به‌همراه دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دریافت وام بدون ضامن اشاره کرد. امکان خرید خودروی نو و دست‌دوم داخلی و خارجی نیز به نوبه خود مزیت بزرگی به حساب می‌آید.
به‌علاوه، پروسه دریافت تسهیلات به‌صورت کاملا آنلاین است و نیازی به مراجعه حضوری نیست. در ضمن، اعطای وام به شرط کامل بودن مدارک در کمتر از ۱ هفته انجام می‌شود. در حقیقت تخصیص سریع وام نیز یکی از مهم‌ترین مزایای سرویس خرید اقساطی خودروی نو و دست‌دوم با کارنامه است. همراهی کارشناسان کارنامه و بررسی فنی خودرو را نیز نباید نادیده گرفت. تیم تخصصی کارنامه در تمامی مراحل خرید، از معرفی و قیمت‌گذاری خودرو گرفته تا بررسی فنی و تنظیم قرارداد همراه مشتریان خواهند بود. در نهایت اعطای ضمانت‌نامه خرید کارنامه، آسودگی خاطر را برای خریدار خودروی اقساطی فراهم می‌آورد.
سرویس خرید اقساطی خودروی نو و دست‌دوم در «کارنامه» فعال شد
با توجه به ارزش خودروی انتخابی، می‌توانید مبالغ وام متنوعی را از کارنامه درخواست کنید. برای تسهیلات کمتر از ۶۰ میلیون تومان، امکان بازپرداخت ۶ تا ۲۴ ماهه وجود دارد. وام‌های بالای ۶۰ میلیون تومان نیز می‌توانند در طی ۱۲ الی ۳۶ ماه تسویه شوند. جدول وام کارنامه را در ازای مبالغ ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰ و ۴۰۰ میلیون تومان در ادامه مشاهده می‌کنید. البته سرویس خرید اقساطی خودرو در کارنامه، مبالغ متنوع‌تری برای دریافت وام به مشتریان ارائه می‌دهد که جزییات آن در وب‌سایت کارنامه و در بخش خرید اقساطی قابل مشاهده است.
سرویس خرید اقساطی خودروی نو و دست‌دوم در «کارنامه» فعال شد
جدول کامل تسهیلات وام کارنامه در ازای مبالغ مختلف را می‌توانید در صفحه خرید اقساطی خودرو به نشانی اینترنتی https://karnameh.com/services/loan مشاهده کنید.
با توجه به اینکه استفاده از سرویس خرید اقساطی کارنامه نیازی به ارائه ضامن ندارد و امکان خرید خودروی نو و دست‌دوم داخلی و خارجی فراهم است، متقاضیان خرید خودرو با هر میزان بودجه و هر نیاز و کاربری می‌توانند به‌راحتی از این سرویس بهره‌مند شوند. افرادی که قصد دارند برای اولین‌بار صاحب خودرو شوند، علاوه بر استفاده از خدمات خرید اقساطی خودرو می‌توانند با همراهی کارشناسان، مناسب‌ترین ماشین را انتخاب و با بهترین شرایط آن را اقساطی خریداری کنند.
با توجه به نوسانات بازار و افزایش روزافزون قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی، خرید خودرو به شکل اقساطی، یک روش راحت و قابل‌دسترس برای خرید ماشین مورد نظر است. کارنامه سیستم جدیدی را راه‌اندازی کرده و با ارائه وام بدون ضامن، امکان خرید آسان و فوری خودروی نو و دست‌دوم خارجی و داخلی را برای کاربران فراهم آورده است. تیم تخصصی و کارشناسان فنی کارنامه نیز در تمام مراحل همراه خریدار هستند و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند.
متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت کارنامه جهت دریافت وام و خرید خودروی دلخواه خود اقدام کنند.

source

توسط ecokhabari