مجید عشقی گفت: مذاکراتی را با وزارت نفت در زمینه مدیریت عرضه گاز به صنایع بورسی انجام دادیم تا محدودیت عرضه، همزمان با زمان تعمیرات اساسی کارخانه‌ها صورت گیرد که در صورت محدودیت عرضه گاز، کمترین اثر را به تولید مجتمع های صنعتی وارد آورد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، به نقل از مدار اقتصادی، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس، با بیان این نکته که به دنبال کنترل و بهینه سازی عرضه گاز به صنایع در زمان زمستان هستیم، گفت: مذاکراتی را با وزارت نفت در زمینه مدیریت عرضه گاز به صنایع بورسی انجام دادیم تا محدودیت عرضه، همزمان با زمان تعمیرات اساسی کارخانه‌ها صورت گیرد که در صورت محدودیت عرضه گاز، کمترین اثر را به تولید مجتمع های صنعتی وارد آورد.
وی خاطر نشان کرد: این سیاست را برای تابستان گذشته نیز در زمان پیک مصرف برق و اعمال محدودیت برق به صنایع هم به کار گرفتیم. یعنی با توجه به محدودیت برق صنایع و جلوگیری از قطعی برق، برنامه‌ریزی‌هایی را با شبکه برق کشور و همچنین مجتمع های صنعتی انجام دادیم تا احتمال قطعی برق، کمترین اثر را در تولید آن‌ها بوجود آورد.
به گفته رئیس سازمان بورس، مذاکرات سازمان بورس برای تامین سوخت صنایع چه در تابستان و چه زمستان همچنان ادامه دارد تا تولید صنایع کمترین آسیب را در حوزه تامین برق ویا سوخت داشته باشند.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari