نژادعلی در مراسم افتتاح تجهیز و تکمیل تخلیه ریلی انبار نفت یزد گفت: این پروژه با حداقل هزینه، صرفه‌جوئی در هزینه‌ها و بهره‌گیری از دانش بومی کارکنان شرکت ملی پخش انجام شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، علی‌اکبر نژادعلی در این مراسم ضمن خداقوت به تیم پرتلاش و سختکوش پروژه و قدردانی بابت اجرای موفق آن، استفاده از پتانسیل‌ها و توانایی‌های موجود در شرکت اعم از نیروی انسانی و تجهیزات برای اجرای پروژه‌ها و اعتماد و اعتقاد به کارگروهی و استفاده از توانمندی‌ها داخلی برای اجرای پروژه‌های در حال اجرا و مسکوت را در دستور کار قرار داد.
نژادعلی به پروژه‌های در دست اقدام این شرکت اشاره کرد و گفت: پروژه تجهیز، تکمیل و تخلیه مخزن دار ریلی در انبار شهید صدوقی یکی از این پروژه‌هایی بود که طبق مصوبه هیئت مدیره وقت در سال ۸۵ شروع شد ولی متأسفانه در ابتدای پروژه نیمه کاره ماند که با تعامل و مساعدت معاون وزیر و مدیر عامل پالایش و پخش اجرایی شد و خوشبختانه در حال حاضر در مدار بهره‌برداری قرار گرفته است.
این مقام مسئول افزود: این پروژه با توان داخلی و تلاش و سخت کوشی سرپرست و تیم پروژه و همچنین صرفه‌جوئی در هزینه به بهره‌برداری رسید و این نتیجه کارگروهی و اعتماد به سرپرست پروژه و تیم مزبور است.
وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام از جمله پروژه نکا، گفت: این پروژه با توجه به اینکه چندین سال مسکوت ماند با تلاش مضاعف کارکنان سختکوش شرکت ملی پخش به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید که این موجب کاهش تردد حداقل ۸۰ نفتکش، صرفه‌جوئی در پرداخت هزینه حمل و نقل، جلوگیری از حوادث جاده‌ای و آلودگی‌های زیست محیطی خواهد شد.
نژادعلی به تلاش برای تراز بین تولید و مصرف در سال جاری اشاره کرد و گفت: در ارتباط با بحث موازنه بین تولید و مصرف فرآورده‌های نفتی اقدام‌های ویژه‌ای انجام شد و خوشبختانه در بحث تأمین سوخت، تجهیز مجاری عرضه و فراهم کردن شرایط توزیع در مجاری عرضه، چالشی نداشتیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari