اصفهان- رئیس اداره امور معادن اداره کل صنعت، معدن و تجارت اصفهان از واگذاری ۳۱۲ محدوده معدنی استان از طریق مزایده به بخش خصوصی خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد سرجوقیان در جلسه برگزاری مزایده معادن استان و بازگشایی پاکت‌های مزایده اظهار داشت: مزایده واگذاری ۳۱۲ محدوده معدنی استان آغاز و فراخوان آن در روزنامه‌های با شمارگان بالا منتشر شده است.
وی اضافه کرد: بر اساس این مزایده ۲۰۴ فقره محدوده اکتشافی، ۷۶ فقره پروانه بهره‌برداری و گواهی کشف و ۳۲ فقره مجوز برداشت شن و ماسه به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران واگذار خواهد شد.
رئیس اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان ادامه داد: متقاضیان از ۲۳ تا ۲۶ آذر فرصت داشتند تا به سامانه ستاد ایران (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) مراجعه و اسناد مربوطه را دریافت کنند.
به گفته سرجوقیان شرایط برای شرکت در این سامانه آسان شده است تا متقاضیان براحتی بتوانند در مُزایده شرکت کنند و فرایند جذب سرمایه‌گذار در استان شکل بگیرد.
وی اضافه کرد: مزایده یکی از راه‌هایی است که می‌توان از طریق آن به فعال سازی معادن و در پی آن افزایش اشتغال، درآمد و تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدکننده پرداخت.
رئیس اداره امور معادن اداره کل صمت اصفهان با اشاره به اینکه ایجاد یک شغل در معدن بیش از ۱۵ شغل مرتبط را به همراه دارد، اظهار امیدواری کرد که سرمایه‌گذاران استان و کشور از این فرصت استفاده و در این مزایده شرکت کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari