شاخص کل بورس با رشد خوب ۲۸ هزار واحدی توانست در جایگاه یک میلیون و ۵۹۳ هزار واحد قرار بگیرد.
به گزارش خبرنگار مهر، شاخص کل در پایان معاملات امروز با رشد ۲۸ هزار واحدی توانست در جایگاه یک میلیون و ۵۹۳ هزار واحد قرار بگیرد. در معاملات امروز نمادهای فارس، فولاد، فملی، کگل، شپنا بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشته اما نمادهای خودرویی و پالایشی در صدر تراکنش‌های امروز بازار سرمایه بودند.
ارزش معاملات خرد در معاملات امروز نسبت به دیروز با افت مواجه شده و به ۷,۴۵۸ میلیارد تومان رسیده اما همچنان در محدوده بالایی است و اگر این روند ادامه داشته باشد، شاخص کل می‌تواند دوباره از سد مقاومت بگذرد، در دو روز گذشته وبا افزایش هیجان در معاملات بازار سرمایه شاهد ریزش هیجانی شاخص کل بودیم اما معاملات امروز نشان می‌دهد، شاخص کل همچنان با دلار ۲۸,۵۰۰ تومان نیما نیز ارزنده بوده و مجبور به بازپس گیری مقاومت‌های پیش رو است.
در معاملات امروز ۳۵۱ نماد مثبت و ۱۷۲ نماد به ارزش ۱,۵۹۳ میلیارد تومان صف خرید بودند که قابل توجه است، نماد خودرو با صف عجیب و غریب ۴۰۴ میلیونی مواجه بوده و توانست مقاومت کانال هفتگی را به سمت بالا بشکند، نماد خگستر نیز با صف خرید ۵۲ میلیونی مواجه شد.‌برآیند ورود و خروج پول هوشمند ۵۸۸ میلیارد تومان بود.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari