با الزام راه آهن ج. ا. ا برای تاسیس شرکت فنی و تعمیراتی در کنار شرکت‌های ریلی مسافری، فعالیت شرکت نوین صنعت رجا با توجه به توان نیروی انسانی متخصص و امکانات باید گسترش یابد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رجا؛ ناصر بختیاری مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در دیدار با کارکنان شرکت نوین صنعت رجا با بیان این مطلب گفت: با تشکیل و تأسیس این شرکت در زیرمجموعه رجا از سه سال قبل، ساختار فعالیت‌های تعمیراتی و فنی مجموعه تغییر یافته که در حال حاضر با شناسایی برخی ایرادات و تشکیل معاونت فنی در داخل رجا به دنبال اصلاح روند و نظارت صحیح بر حوزه تعمیراتی و… قطارها هستیم.
ناصر بختیاری با بیان اینکه هر چند از نظر حقوقی شرکت نوین صنعت رجا مجموعه‌ای جدا تحت نظارت شرکت حمل و نقل ریلی رجاست و تصمیمات مدیریتی نیز باید در آن به طور مستقل انجام شود، افزود: تاکنون مجموعه رجا نگاه حمایتی به این شرکت داشته و از این پس نیز با اصلاح برخی فرآیندها به طور قانونی این حمایت‌ها را ادامه خواهد داد.
وی تأکید کرد: با توجه به توان نیروهای متخصص در شرکت نوین صنعت رجا و امکاناتی که در اختیار این مجموعه است، انتظار داریم پویایی لازم در این شرکت وجود داشته و با جذب بازارهای جدید به دنبال سوددهی باشد.
مدیرعامل رجا در خصوص موضوعات معیشتی کارکنان این شرکت خاطرنشان کرد: تاکنون راهکارها در این زمینه در قالب مشاوره، توصیه و حتی حمایت‌های دیگر به مجموعه مدیریتی این شرکت منتقل و انجام شده، ولی انتظار این است با تلاش بیشتر کل این مجموعه و سوددهی، تصمیمات لازم برای پرداخت‌ها و مباحث انگیزشی در داخل هیأت مدیره شرکت نوین صنعت رجا انجام شود.
در این جلسه سه ساعته، کارکنان شرکت نوین صنعت رجا مباحث و سؤوالات مختلفی را در زمینه‌های اداری، مالی، قراردادی و… مطرح کردند که مدیرعامل رجا ضمن پاسخ گویی کامل به سؤوالات مطرح شده توسط حاضران، دستورات لازم را جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات مطروحه به معاونان خود، سرپرست شرکت نوین صنعت رجا و سایر مدیران شرکت صادر کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari