رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تولید با توجه به سبک زندگی حوزه عشایری عمدتا به صورت سنتی دنبال می‌شود و برای افزایش بهره‌وری باید با کمک دانش‌بنیان ها روش‌ سنتی تولید ارتقا پیدا کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، عباس پاپی‌زاده، معاون وزیر و رئیس سازمان امور عشایر ایران در حاشیه بازدید از نمایشگاه جامع کشاورزی، گفت: افزایش بهره‌وری وابسته به توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان است و خوشبختانه در این زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان فعالی شکل گرفته که در جهت ارتقای اثرات عوامل تولید در افزایش میزان عملکرد موفق عمل کرده‌اند.
وی راه‌اندازی نمایشگاه جامع کشاورزی را کاری ارزشمند از سوی وزارت جهاد کشاورزی عنوان کرد و ادامه داد: در این نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند در بحث افزایش تولید اقدام کنند و به بازار مصرف در حوزه‌های مختلف اعم از باغی، دامی، شیلاتی و … متصل شوند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران درباره تولیدات حوزه عشایر نیز، گفت: تولیدات در حوزه عشایر با توجه به سبک زندگی حوزه عشایری عمدتاً به صورت سنتی دنبال می‌شود و برای افزایش بهره‌وری در حوزه عشایری و بهبود معیشت آنان، با کمک فعالیت‌های دانش‌بنیان روش‌های سنتی تولید را ارتقا دهیم و به صورت مدرن و فناورانه تولید را در حوزه عشایر دنبال می‌کنیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari