آغاز روند صعودی
بورس نیوز:
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری نشان داد که روند رو به رشد خود را آغاز کرده است. این شرکت معدنی و صنعتی از فروش محصولات خود به درآمد ۳ هزار و ۲۷۶ میلیارد تومانی دست پیدا کرد.
آغاز روند صعودی
” کگل ” از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه سال جاری (سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۱) توانست از فروش محصولات تولیدی خود به درآمد تجمیعی ۲۹ هزار و ۱۵۱ میلیارد تومانی برسد.
میزان درآمدی که شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در نهمین ماه از سال جاری به سهامداران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت معدنی از ابتدای سال مالی تاکنون نیز درآمد تجمیعی که به ثبت رساند از فروش محصولات در بازار داخلی و خارج از کشور بود.
میزان سرمایه به ثبت رسیده معدنی و صنعتی گل گهر در ۹ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی برابر با ۲۰ هزار میلیارد تومان بود، درآمد ماهانه‌ای که “کگل” در آذرماه از فروش محصولات شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی در ۸ ماه گذشته ۴ درصد افزایش پیدا کرد.
درآمد ماهانه‌ای که شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در نهمین ماه از سال جاری به ثبت رساند در مقایسه با ماه گذشته که ۳ هزار میلیارد تومان درآمدزایی داشت، ۹ درصد افزایش (نزدیک به ۲۷۵ میلیارد تومان) درآمدزایی را مشاهده کرد.
آغاز روند صعودی
درآمد تجمیعی صادراتی که گل گهر از ابتدای سال مالی تاکنون از فروش محصولات صادراتی خود شناسایی کرد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۰۰۸ درصد افزایش درآمد را تجربه کرد.
بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که “کگل” در آذرماه از خود منتشر کرد بیان‌گر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای گندله بود که از فروش آن محصول به درآمدزایی ۲ هزار و ۷۲۰ میلیارد تومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش گندله کسب کرد ۸۳ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.
آغاز روند صعودی
همان‌طور که ملاحظه می‌کنید بیشترین درآمدزایی گل گهر از فروش گندله بود، “کگل” نرخ فروش این محصول را برابر با ۲ میلیون و ۸۶۳ تومان اعلام کرد و همچنین این نرخ نسبت به ماه گذشته تغییری نداشت.
محصولات دیگری که توسط معدنی و صنعتی گل گهر به فروش رسید عبارت است از گندله صادراتی، کنسانتره سنگ آهن و گندله ریزدانه که دراین‌بین «گندله صادراتی» با کسب درآمد ۳۵۹ میلیارد تومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.
مجموع درآمد تجمیعی معدنی و صنعتی گل گهر در ۹ ماه سپری‌شده از سال مالی به مبلغ ۲۹ هزار و ۱۵۱ میلیارد تومان رسید، این درآمد شناسایی‌شده از فروش تجمیعی حدود ۱۰ میلیون تن محصول بدست آمده است.
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari