بودجه برنخواهد گشت
بورس نیوز: مسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره زمان تدوین برنامه هفتم توسعه اظهار کرد: در حال حاضر در کنار سایر اقدامات به صورت همزمان برای تدوین نهایی برنامه هفتم تلاش می‌کنیم. امیدوار هستیم در آینده خیلی نزدیک بتوانیم برنامه هفتم توسعه را به دولت تحویل دهیم تا دولت آن را به مجلس ارسال کند.
وی در خصوص پیش‌بینی دقیق‌تر درباره ارسال برنامه هفتم توسعه به دولت بیان کرد: امید است تا زمانی که مجلس بررسی بودجه کل کشور سال ۱۴۰۲ را به اتمام برساند، تدوین برنامه هفتم نیز به پایان برسد و ابتدا به دولت و بعد از آن به قوه مقننه ارائه شود.
میرکاظمی افزود: پیش‌بینی ما این است تا دو الی سه هفته آینده برنامه هفتم توسعه را به دست دولت برسانیم؛ البته این بازه زمانی بستگی به آن دارد وقت ما تا چه میزان برای بررسی بودجه سال آینده در مجلس گرفته شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به سایر موضوعات همزمان نمی‌توانیم همه ظرفیت خود را درگیر برنامه هفتم توسعه کنیم، همچنین بخشی از این اقدام باید با همکاری مجلس شورای اسلامی و با شرکت فعال در کمیسیون‌های مربوطه آماده شود.
وی بیان کرد: بودجه بر نمی گردد. چراکه لایحه‌ای که دولت تدوین کرده و به مجلس فرستاده، لایحه خوبی است و بودجه سال ۱۴۰۲ مشکلی ندارد.

source

توسط ecokhabari