غلامحسن کرمی با بیان اینکه عرضه خودرو در بورس به دلیل مزایایی که دارد مورد حمایت مجلس است، گفت: عرضه خودرو در بورس کالا شیوه مناسبی نسبت به روش‌های گذشته است و در این مدت کوتاه که خودرو در بورس عرضه شده، توانسته مقداری از التهابات بازار خودرو را کاهش دهد و رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل از تسنیم، غلامحسن کرمی دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد عرضه خودرو در بورس‌ کالا گفت: عرضه خودرو در بورس کالا، تصمیمی بود که برای جبران سیاست نادرست قیمت‌گذاری دستوری در صنعت خودرو گرفته شد و هدفی جز حمایت از مصرف‌کننده و تولید ندارد.
نماینده مردم بوشهر اظهار کرد: در مدت کوتاهی که خودرو در بورس عرضه شد خریداران از این شیوه استقبال کردند و توانست مقداری از التهابات بازار خودرو را کاهش دهد و رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد.
دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: عرضه خودرو در بورس از جهات مختلف شیوه مناسبی است. تنها در این میان سازمان بورس باید با هوشیاری عمل کند تا مصرف‌کنندگان واقعی نهایت بهره را از این روش ببرند و واسطه ها نتوانند وارد این حوزه شوند.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari