اهواز – معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از مسدود شدن مسیر ۶۰ روستای اندیکا و دزپارت به دلیل بارش شدید برف خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی بهداروندی سه شنبه در گفتگویی رسانه‌ای با اشاره باز بودن همه جاده‌های اصلی و شریانی استان و انجام تردد در آنها، گفت: فقط جاده اندیکا-شهرکرد و مرز استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری به دلیل سقوط بهمن مسدود است.
وی به مسدود شدن مسیر ۶۰ روستا در اندیکا و دزپارت اشاره کرد و افزود: راهداران در حال تلاش برای رفع انسداد و باز کردن جاده‌ها هستند.
بهداروندی، محور اندیکا-شهرکرد را محور بحرانی استان عنوان کرد و ادامه داد: به دلیل بارش برف و سقوط بهمن، سه نفر از راهداران استان چهارمحال و بختیاری زیر برف مدفون شدند که با تلاش هلال احمر و نیروهای راهداری، نجات یافتند و بیشتر خودروهای گرفتار در برف و کولاک در محدود چهارمحال و بختیاری هستند و با تلاش نیروهای امدادی متولی رهاسازی می‌شوند.
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بر خودداری از سفرهای غیرضروری تاکید کرد و گفت: درصورت لزوم به سفر، رانندگان باید موارد ایمنی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند، همچنین اطمینان از سالم بودن سیستم فنی و گرمایشی خودرو، همراه داشتن زنجیر چرخ و موادغذایی امری ضروری است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari