مرکز مالی ایران با هدف معرفی سامانه بورس تلنت و ایجاد ارتباط بین کارجویان و کارفرمایان بازارهای مالی در پنجمین نمایشگاه کار ایران که در روزهای ۵ تا ۷ بهمن ماه در مجتمع نمایشگاهی برج میلاد برگزار شد، حضور داشت.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، این نمایشگاه با استقبال گسترده دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مالی و اقتصادی و همچنین فعالین بازار سرمایه همراه بود و طی سه روز برگزاری بیش از ۳ هزار نفر از غرفه مرکز مالی ایران بازدید کردند که در نتیجه آن حدود یک هزار رزومه دریافت و همگی آنها در سامانه بورس تلنت ثبت شدند.
مشاوره تخصصی، آموزشی و راهنمایی شغلی برای مراجعین نیز از جمله اقداماتی بود که توسط کارشناسان مرکز مالی ایران و بورس تلنت طی پنجمین نمایشگاه کار ایران صورت گرفت.
کارجویان، دانشجویان و تمام علاقه‌مندان بازارهای مالی و همچنین تمام شرکت‌هایی که در حوزه دانش مالی نیاز به آموزش های فردی و گروهی دارند می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز مالی ایران به آدرس ifc.ir و یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۶۲۸۴۳۰۰۰ درخواست خود را ثبت و از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان این مرکز بهره‌مند شوند.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari