فرابورس ایران با بهره‌گیری از بستر تأمین مالی جمعی، اقدام به جمع‌آوری وجوه با هدف کمک به هم‌میهنان زلزله‌زده در خوی کرده است.
به گزارش خبرنگار مهر، فرابورس ایران با بهره‌گیری از بستر تأمین مالی جمعی، اقدام به جمع‌آوری وجوه با هدف کمک به هم‌میهنان زلزله‌زده در خوی کرده است.
در اطلاعیه فرابورس آمده است: از تمامی اهالی بازار سرمایه دعوت می‌کنیم با خریداری اوراق نیکوکاری در نماد «زلزله خوی ۰۱» از هزار تومان تا هر مبلغ دلخواه به یاری مردم خوی بشتابند. یادمان باشد هر یک از ما با ثبت کوچک‌ترین قدم‌ها برای کمک به هم‌وطنان زلزله‌زده‌مان، گام‌های بزرگی در این راه برمی‌داریم.
کمک فوری بورس به زلزله زدگان «خوی»
پذیره‌نویسی اوراق گواهی نیکوکاری «زلزله خوی ۰۱» از یکشنبه ۱۶ بهمن به مدت ۷ روز کاری انجام شده و خرید اوراق از طریق تمامی کارگزاری‌های عضو فرابورس صورت خواهد گرفت.
در اطلاعیه فرابورس ایران در این باره اضافه شده است: «فرابورس ایران پروژه تأمین مالی جمعی خیرخواهانه را در سال ۱۳۹۹ و بحران همه‌گیری کرونا تعریف کرده بود و با استفاده از این بستر بیش از ۲۰ میلیارد تومان تأمین مالی موفق برای رفع دغدغه‌های مالی پژوهشگران و تولیدکنندگان تجهیزات ‏پیشگیری و تولید تجهیزات دارویی و درمانی با استفاده از تمام ظرفیت انجام‌شده بود.»
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari