اصفهان- رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از تکمیل بیش از ۷ کیلومتر محور کاشان – برزک – ورکان به صورت دو بانده با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان خبر داد.
مجتبی آراسته در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده مشکلات اساسی بخشی از محور کاشان – برزک – ورکان مرتفع شد، اظهار داشت: با تخصیص اعتبارات برای این پروژه، در فاز سوم اجرایی، بیش از هفت کیلومتر از این محور به صورت دو بانده تکمیل شد.
وی با بیان اینکه عملیات ساخت و تجهیز علائم ایمنی و نیوجرسی این بخش از محور انجام و بهره‌برداری شده، خاطرنشان کرد: مسیر یاد شده حدفاصل سه راهی مرق تا سه راهی سیمان و برگشت آن بوده که با اعتبار بیش از ۵۰ میلیارد تومان، در دهه فجر سال ۱۴۰۱ به طور رسمی افتتاح می‌شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ابراز داشت: ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی حوزه شهرستان کاشان از اولویت‌های راه و شهرسازی بوده است که باهمت شبانه روزی تحقق آن درحال انجام است.
آراسته خاطرنشان کرد: در ماه‌های گذشته نیز باند دوم محور کاشان به بادرود درحوزه راههای کاشان بصورت کامل تکمیل شد و به بهره برداری رسید که کاهش تلفات جاده‌ای و ایمنی مسافران را بدنبال داشت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari