آزمون‌ گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه ۲۵ بهمن ماه سال جاری و این‎‌بار در شهر اهواز، نهمین مرکز برگزاری آزمون‌های بازار سرمایه برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل روابط عمومی شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس، این شرکت در راستای تحقق وعده‌های پیشین خود درخصوص استقرار عدالت آموزشی، مرکز آزمون گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه را این بار در خوزستان و شهر اهواز دایر می‌کند تا به این ترتیب متقاضیان این استان و استان‌های همجوار مانند استان لرستان، ایلام، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و بوشهر بتوانند پس از نام‌نویسی در سامانه مربوط و انتخاب نوع گواهینامه در مرکز آزمون شهر اهواز در امتحان شرکت کرده و با کسب نمره قبولی مدرک خود را دریافت کنند.
مرکز برگزاری آزمون گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه در اهواز، موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان است و متقاضیان آزمون‌های اصول بازارسرمایه، معامله‌گری بازارسرمایه، مدیریت نهادهای بازار سرمایه، کارشناسی عرضه و پذیرش، تحلیلگری بازار سرمایه و مدیریت سبد اوراق بهادار می‌‍توانند با مراجعه به سامانه testcenter.semedco.ir برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مربوط اقدام کنند.
پیش از این علاوه بر کلانشهر تهران، شهرهای اصفهان، مشهد، تبریز، کرمان، شیراز، قزوین و آمل به منظور تحقق وعده استقرار عدالت آموزشی و طبق قراردادهایی با شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس برگزارکننده آزمون‌های حرفه‌ای بازارسرمایه شده بودند.
طبق برنامه اعلامی مرکز آزمون‌های گواهینامه‌های حرفه ای بازار سرمایه، برنامه‌ریزی‌ها به منظور توسعه مراکز آزمون و رشد تخصصی بازار سرمایه در استان های مختلف کشور همچنان ادامه دارد.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari