روند صعودی بیت کوین متوقف شد
به گزارش بورس نیوز، به نظر می‌رسد که در حال حاضر، روند صعودی متوقف شده، زیرا بیت‌کوین با مقاومت قوی در قیمت حدود ۲۳ هزار و ۳۰۰ دلار روبرو شده است. آیا این نشانه پایان روند صعودی بیت‌کوین است؟
سال ۲۰۲۳ با روند مثبتی آغاز شد، زیرا کل بازار ارز‌های دیجیتال در مسیر صعود قرار گرفتند. قیمت بیت‌کوین از پایین‌ترین سطح ۱۶ هزار و ۹۰۰ دلار افزایش یافت و به قیمت فعلی حدود ۲۳هزار دلار رسید. این افزایش ۳۰ درصدی به افزایش بیشتر قیمت ارز‌های دیجیتال در بازار کمک کرد.
بر کسی پوشیده نیست که هیچ چیز برای همیشه بالا نمی‌رود؛ پس از افزایش طولانی قیمت، مرحله تعدیل قیمت پیش روی خواهد بود. اولین مرحله یک منطقه مقاومت برای قیمت‌هاست. برای بیت‌کوین، ما به وضوح می‌توانیم قیمت مقاومت ۲۳ هزار و ۳۵۰ دلاری را مشاهده کنیم که قیمت‌ها را پایین‌تر می‌کشد.
اگر اصلاح فیبوناچی را ترسیم کنیم، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت بیت‌کوین به سمت قیمت معمول ۲۲ هزار و ۲۲۲ دلار، حالت بد یعنی ۲۱ هزار و ۱۹۶ دلار و بدترین حالت ۲۰ هزار و ۳۷۱ دلار برسد.
مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۱.۰۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۹۴ درصد بیشتر شده است.

source

توسط ecokhabari