موسی احمدی با بیان اینکه نقصی بر بورس وارد نیست، اظهار کرد: اینکه در بورس کالا قیمت کالایی مشخص می‌شود و در بازارهای دیگر اتفاقات دیگری رقم می‌خورد، ارتباطی به بورس کالا ندارد. بورس کالا نقصی ندارد و با توجه به شفاف‌سازی و مدیریتی که در بحث کالا انجام می‌دهد، مثبت ارزیابی می‌شود.
حجت‌الاسلام موسی احمدی، عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه نگاه به بازار سرمایه مثبت است به خبرنگار پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) گفت: دنیا بر پایه بورس اقتصاد خود را تنظیم و مدیریت کرده و کارهای کارشناسی‌ بر پایه آن انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه نقصی بر بورس وارد نیست، اظهار کرد: اینکه در بورس کالا قیمت کالایی مشخص می‌شود و در بازارهای دیگر اتفاقات دیگری رقم می‌خورد، ارتباطی به بورس کالا ندارد. بورس کالا نقصی ندارد و با توجه به شفاف‌سازی و مدیریتی که در بحث کالا انجام می‌دهد، مثبت ارزیابی می‌شود.
احمدی ادامه داد: با توجه به اهداف و برنامه‌ریزی‌ها و مسیر مثبتی که بورس کالا انتخاب کرده، هر چه بتوان کالاهای تولیدی را در بورس عرضه کرد به طور قطع، نظام به ثبات و امنیت اقتصادی نزدیک‌تر خواهد شد.
نماینده مردم کنگان، جم، عسلویه و دیر در مجلس خاطرنشان کرد: معاملات کالاها در بورس کالا در فضای رقابتی انجام می‌شود. از سوی دیگر شفافیت لازم در معاملات وجود دارد.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari