با وجود بارش بی وقفه برف در تهران، فرودگاه بین المللی مهرآباد و مابقی فرودگاه های کشور عملیاتی است و پروازها در حال انجام است اما ضروری‌است مسافران پیش از عزیمت با شماره ۱۹۹ تماس بگیرند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، با وجود بارش بی وقفه برف در تهران، فرودگاه بین المللی مهرآباد عملیاتی و پروازهای این فرودگاه در حال انجام است.
همچنین بر اساس اطلاعات دریافت شده، شرایط جوی برای انجام پرواز در سایر فرودگاه‌های کشور مساعد است و تنها در دو فرودگاه همدان و اراک که امروز فاقد پرواز بودند، عملیات برف‌روبی در حال انجام است.
با این حال با توجه به شرایط ناپایدار جوی، بارش برف و باران، برودت هوا و احتمال تغییر وضعیت پروازها، مسافران حتماً پیش از عزیمت به فرودگاه‌ها با شماره ۱۹۹ در سراسر کشور، شماره ۰۲۱۶۱۰۲۱ ویژه فرودگاه بین المللی مهرآباد و شماره ۰۹۶۳۳۰ ویژه فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تماس بگیرند و از آخرین وضعیت پروازها مطلع شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوای ایران این شرکت مرتباً وضعیت فرودگاه‌ها و پروازها را رصد می‌کند و آخرین اخبار در این باره را به اطلاع مردم شریف کشورمان خواهد رساند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari