سبدگردان الگوریتم با یک صندوق جدید به بازار سرمایه می‌آید
به گزارش بورس نیوز، علاقه‌مندان به شرکت در پذیره نویسی می‌توانند با مراجعه به وب سایت صندوق به آدرس www.rasafund.com  و یا نصب اپلیکیشن همراه صندوق، نسبت به خرید واحد‌های صندوق راسا الگوریتم اقدام کنند. حداقل سرمایه گذاری در صندوق  برای هر شخص حقیقی و حقوقی ۱۰۰ هزار تومان  و حداکثر سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومان است.
شرکت‌کنندگان در پذیره نویسی از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۶ اسفند  تا ساعت  ۱۶ روز چهارشنبه ۱۰ اسفندماه سال جاری فرصت دارند تا پس از ثبت نام در وب سایت صندوق و تکمیل مشخصات خود واحد‌های صندوق درآمد ثابت راسا الگوریتم را خریداری کنند.
صندوق سرمایه‌گذاری راسا الگوریتم جدیدترین صندوق از مجموعه صندوق‌های شرکت سبد گردان الگوریتم است. این صندوق از صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت است که بیشتر دارایی‌های آن در اوراق با درآمد ثابت، گواهی سپرده بانکی و سپرده بانکی سرمایه‌گذاری می‌شود، به همین دلیل از ریسک پایینی برخوردار است و مناسب کسانی است که سرمایه گذاری با ریسک اندک و پرداخت سود دوره‌ای را مد نظر دارند.
سود حاصل از سرمایه‌گذاری در صندوق راسا الگوریتم  به صورت ماهیانه به حساب سجامی دارندگان واحد‌ها واریز می‌شود. پیش‌بینی نرخ سود صندوق حداقل ۲۶ درصد سود موثر سالیانه می‌باشد.

source

توسط ecokhabari