رشت- معاون امور مجلس رئیس جمهور با بیان اینکه اتمام پروژه راه آهن گیلان در توسعه تبادلات خارجی بسیار موثر است، گفت: در آینده شاهد پیشرفت قابل قبولی در حوزه های گوناگون در این استان می شویم.
به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسینی صبح پنجشنبه در دیدار با «اسدالله عباسی» استاندار گیلان با اشاره به شخصیت‌های برجسته دینی، علمی و فرهنگی این استان اظهار کرد: استان گیلان دارای فرهیختگان و نخبگان بسیاری است که این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها در توسعه همه جانبه این استان نقش مؤثری ایفا می‌کند.
وی افزود: باید برای شناساندن ابعاد گوناگون شخصیت‌های تأثیرگذار که در کنار نخبگانی که به نور ایمان و عمل مجهز هستند باید بیش از پیش تلاش کرد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور اتمام پروژه راه آهن در گیلان برای توسعه تبادلات خارجی بسیار مؤثر است، گفت: با توجه به فضای راهبردی فراهم آمده از سوی دولت سیزدهم در منطقه و ظرفیت‌های ویژه گیلان شاهد پیشرفت این استان در آینده نزدیک در حوزه‌های گوناگون خواهیم بود.
دولت سیزدهم برنامه‌های راهبردی در حوزه‌های مختلف دارد
استاندار گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه دولت مردمی و انقلابی سیزدهم برنامه‌های راهبردی اساسی در حوزه داخلی و خارجی در دست اجرا دارد، اظهار کرد: قطعاً مردم بزودی شاهد اثرات مثبت این اقدامات می‌شوند.
عباسی افزود: از زمان استقرار دولت تلاش شده تا در بخش‌های مختلف زیرساختی و اقتصادی و فرهنگی اجتماعی توسعه متوازنی ایجاد شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari