سازمان امور عشایر ایران و بسیج وزارت جهاد کشاورزی با هدف توسعه همکاری‌های مشترک و اجرای طرح ملی ساخت سکوی نصب سیاه چادر در استقرارگاه‌های عشایر تفاهمنامه منعقد کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران و مهرداد پاکار فرماندۀ مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی به منظور انجام فعالیت‌های جهادی و استفاده از ظرفیت‌های نرم افزاری و سخت افزاری مشترک برای اجرای طرح ساخت سکوهای نصب سیاه چادر در استقرارگاه‌های موقت عشایری تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
بر اساس این تفاهمنامه مرکز مقاوت بسیج وزارت جهاد کشاورزی متعهد شده است ساخت سکو و استقرارگاه‌های موقت عشایری را بر اساس نقاط و پهنه‌های تعیین شده برنامه ریزی و اجرا کند.
تأمین نیروی انسانی جهادی و متخصص، تأمین ماشین آلات و مشارکت در تأمین منابع مالی برای اجرای این طرح ملی از دیگر تعهدات مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی است.
همچنین معرفی مراکز استقرار عشایر، ارائه نقشه و پلن‌های طرح، مشارکت در تأمین مصالح مورد نیاز و نظارت فنی بر اجرای طرح از جمله تعهدات سازمان امور عشایر ایران در این تفاهمنامه است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari