با توجه به کاهش نسبی قیمت دلار در بازار آزاد که از اواسط ظهر امروز شروع شد، قیمت سکه و طلا نیز به تبع آن روند کاهشی به خود گرفته است.
به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز قیمت دلار در بازار آزاد رکوردهای جدیدی از خود ثبت کرد و به تبع آن قیمت سکه نیز با رکوردزنی به مرزهای ۳۷ میلیون تومان نزدیک شد.
با این حال با توجه به کاهش نسبی قیمت دلار در بازار آزاد که از اواسط ظهر امروز شروع شد، قیمت سکه و طلا نیز نسبت به صبح روند کاهشی به خود گرفته است.
بر این اساس، آخرین قیمت اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر تهران در ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه حکایت از آن دارد که قیمت این کالا با ریزش حدود ۳ میلیون تومانی نسبت به اوج قیمتی در صبح امروز، به ۳۴ میلیون تومان رسیده است.
همچنین قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز که از مرز ۳ میلیون تومان عبور و به ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده بود با ریزش حدود ۴۰۰ هزار تومانی به ۲ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان رسیده است.
مظنه تهران نیز که ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شده بود در این ساعت با ریزش یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومانی، به ۱۱ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان رسیده است.
گفتنی است، قیمت سکه طرح قدیم ۳۱ میلیون تومان، نیم سکه ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱۲ میلیون تومان و سکه یک گرمی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari