بورس نیوز:
شرکت بیمه پارسیان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه ۱۴۰۱ از فروش حق بیمه صادره به بیمه‌شدگان تحت‌نظر خود به درآمد ۷۷۸ میلیاردتومانی رسید، میزان درآمد تجمیعی که “پارسیان” در پایان بهمن‌ماه از خود بر جای گذاشت برابر با ۶ هزار و ۱۸۰ میلیارد تومان بود.

بیمه پارسیان از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه سال جاری میزان سرمایه‌ای که اعلام کرد برابر با یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود، این شرکت بیمه‌ای با میزان درآمدی که در بهمن‌ماه سال جاری از فروش حق بیمه صادره شناسایی کرد به میانگین درآمدی ۵۶۲ میلیارد تومان دست‌یافت.
بیمه پارسیان در یازدهمین ماه از سال جاری درآمد ماهانه‌ای که از محل فروش حق بیمه توانست شناسایی کند، نزدیک به ۱۸۳ میلیارد تومان (۳۱ درصدی) افزایش را نسبت به ماه گذشته به ثبت رساند، همچنین این شرکت بیمه‌ای در بهمن‌ماه موفق به افزایش درآمد تجمیعی نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز شد، “پارسیان” در این دوره ۵۳ درصد افزایش را در پی داشت.

“پارسیان” بیشترین درآمدزایی که از فروش حق بیمه در بهمن‌ماه داشت متعلق به رشته بیمه «ثالث – اجباری» بود که از این بخش توانست ۳۳۶ میلیارد تومان درآمدزایی داشته باشد، این رشته بیمه در این دوره ۴۳ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد.
دیگر رشته بیمه درآمدزای “پارسیان” در این دوره در بخش «درمان» با مبلغ ۱۲۹ میلیارد تومان اعلام شد که ۱۷ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌داد، “پارسیان” تا پایان بهمن‌ماه توانست به تراز تجمیعی مثبت ۲ هزار و ۳۷۸ میلیاردتومانی برسد.
شرکت بیمه پارسیان در بهمن‌ماه یکی از بهترین گزارش‌های ماهانه خود را در کدال به اطلاع سهام‌داران رساند که در این گزارش ماهانه موفق به کسب بالاترین میزان درآمدی در سال ۱۴۰۱ شده است.
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari