سازمان بورس و اوراق بهادار با مجوز عرضه صکوک اجاره شرکت گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس و صکوک مرابحه شرکت‌های آرین سلامت سینا، پدیده شیمی قرن و آریان کیمیاتک موافقت کرد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، صکوک اجاره ۱۰,۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس با نرخ ۱۸ درصد و دوره‌های بازپرداخت شش ماهه با ضمانت بانک شهر و با نماد “صپترو ۶۱۲” از طریق بورس اوراق بهادار تهران عرضه عمومی می‌شود.
عرضه دیگری که در آخرین شنبه سال ۱۴۰۱ از طریق فرابورس ایران صورت خواهد گرفت، صکوک مرابحه ۲,۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت آرین سلامت سینا با نرخ ۱۸ درصد و دوره‌های بازپرداخت سه ماهه با توثیق اوراق بهادار به عنوان ضمانت و با نماد “آرین سلامت ۰۶” است.
بورس اوراق بهادار تهران همچنین میزبان عرضه صکوک مرابحه ۵,۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت پدیده شیمی قرن با نرخ ۱۸ درصد و دوره‌های بازپرداخت سه ماهه با توثیق اوراق بهادار به عنوان ضمانت و با نماد “صقرن ۶۱۲” است.
صکوک مرابحه ۲,۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت آریان کیمیاتک نیز با نرخ ۱۸ درصد و دوره‌های بازپرداخت سه ماهه بدون ضامن و با تکیه بر رتبه اعتباری A- در بلند مدت و A۱ در کوتاه مدت و با نماد “صآریا ۴۱۲” از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ به مدت سه روز کاری از طریق بورس اوراق بهادار تهران عرضه عمومی خواهد شد.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari