عرضه محصولات بورس کالا در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین به روزهای چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم فروردین موکول شد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل از کالا خبر، بورس کالا با توجه به تعطیلی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده (۱۲ و ۱۳ فروردین)، نحوه عرضه محصول‌ها در هفته منتهی به ۱۶ فروردین را ابلاغ کرد.
مدیر عملیات عرضه بورس کالای ایران با انتشار نامه‌ای اعلام کرد: با توجه به تعطیلی روز شنبه و یکشنبه (۱۲ و ۱۳ فروردین) تغییراتی در روزهای عرضه برخی محصولات در هفته منتهی به ۱۶ فروردین صورت می‌گیرد.
تغییرات اعمالی در روند عرضه‌ها به شرح زیر است:
دوشنبه ۱۴ فروردین: سیمان تیپ یک و دو، محصول‌های سنگ آهن، کنسانتره و گندله سنگ آهن، آهن اسفنجی، ورق اختصاصی خودرو و لوازم خانگی و سایر محصولات عرضه شده طبق روال شنبه هر هفته در تالار محصولات صنعتی، محصولات غیر بهین یابی در تالار پتروشیمی و محصولات گروه اسلاک واکس و روغن پایه SOC۴ در تالار فراروده‌های نفتی.
سه‌شنبه ۱۵ فروردین: سیمان سایر تیپ‌ها، شمش بلوم و تختال، مس کاتد، شمش خالص، بیلت آلومینیوم، شمش روی و شمش سری در تالار صنعتی و پلی پروپیلن، پلی وینیل کلراید و آف گریدهای آنها در تالار پتروشیمی.
چهارشنبه ۱۶ فروردین: مس مفتول، شمش آلیاژی و مفتول آلومینیوم در تالار صنعتی و محصولات پلیمری به غیر از پلی پروپیلن و پلی وینیل کلراید و آف گریدهای آن‌ها.
عرضه مابقی محصول‌ها طبق روال عادی هر هفته صورت می‌گیرد.
عرضه محصولات در بورس کالا به تعویق افتاد
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari