وقتی صحبت از کسب درآمد از اینترنت می شود، باید گوگل را اولین گزینه در نظر گرفت. نکته جالب این است که بسیاری از مردم عبارت «چگونه از اینترنت درآمد کسب کنیم» را در گوگل سرچ می کنند؛ در حالیکه می توانند با خود گوگل درآمد کسب کنند! هیچ فرقی ندارد شغل شما چیست. چه دانش آموز باشید، چه دانشجو یا یک شغل دائمی داشته باشید، می توانید از گوگل برای کسب درآمد استفاده کنید. ما در این مقاله راه های کسب درآمد از گوگل را توضیح داده ایم.
ادسنس یکی از برنامه های گوگل است که به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد آگهی هایی را در وبلاگ، ویدیو ها، بازی ها و برنامه های شما نشان دهند. این تبلیغ کنندگان به ازای افزایش بازدید، نرخ کلیک و نرخ تبدیل، مبلغی را به حساب گوگل می ریزند.
یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد از گوگل، Google AdSense است. این پلتفرم آنقدر محبوب و قابل اعتماد است که بیش از ۲ میلیون نفر در سراسر جهان از آن برای کسب درآمد آنلاین استفاده می کنند. این افراد سالانه ۱۰ میلیارد دلار درآمد دارند. در سال ۲۰۱۴، ۲۲ درصد درآمد شرکت گوگل مربوط به گوگل ادسنس بود. برای استفاده از این پلتفرم، بهتر است که یک بلاگ درست کنید و تبلیغات گوگل ادسنس را در آن قرار دهید.
احتمالا می دانید که گوگل مالک شرکت یوتیوب است. با یوتیوب دیگر لازم نیست که به فکر ایجاد بلاگ بیفتید. اگر به درست کردن ویدیو علاقه دارید و با الفبای ادیت ویدیو آشنا هستید، تولید محتوای یوتیوب را امتحان کنید. برای کسب درآمد از گوگل، کانال یوتیوب خود را با گوگل ادسنس مرتبط کنید یا از طریق یوتیوب محصولات خود را بفروشید.
گوگل ادز یا گوگل ادوردز یکی از برنامه های گوگل است که در آن گوگل به شرکت ها و افراد اجازه می دهد که محصولات و سرویس را خود برای مردم تبلیغ کنند. درواقع برادر دوقلوی گوگل ادسنس است. برای کسب درآمد از گوگل ادز، می توانید به شرکت ها مشاوره بدهید که چگونه تبلیغ کنند. همچنین می توانید با کمپین گوگل ادز، می توانید افراد را به سمت کسب و کار و محصولات خود هدایت کنید.
گوگل استخدام فریلنسری دارد؛ فقط باید مراقب باشید دیگران از شما کلاهبرداری نکنند. برای همین باید به صفحه رسمی Google Careers بروید و کار های از راه دور آن را انتخاب کنید. اگر مهندس نرم افزار یا توسعه دهنده وبسایت باشید، این راه را برای کسب درآمد از گوگل را امتحان کنید.
اگر به شما بگویند با اشتراک گذاشتن نظرات پول دریافت می کنید، چه احساسی به شما دست می دهد؟مثل این است که برای انجام هیچ کاری پول بگیرید. برای گوگل مهم است که شما نظر بدهید؛ زیرا باعث می شود محصولات خود را بهبود ببخشند و به یک شرکت بزرگ تبدیل شوند. شما هم بدون هیچ زحمتی کسب درآمد از گوگل را تجربه می کنید. گذاشتن هر نظر در این اپلیکیشن، ۱ دلار نصیب شما می کند!
شما می توانید در خانه بنشینید و با شغل ارزیاب جستجوی وب (Web Search Evaluator) کسب درآمد از گوگل را تجربه کنید. این شغل بسیار آسان و راحت است؛ زیرا نیازی نیست که به جایی رزومه بفرستید. شما در این شغل، به گوگل کمک می کنید که نتیجه های جستجو را بازبینی کند و به ازای هر ساعت کار پول دریافت می کنید. شما می توانید به طور مستقیم با گوگل کار کنید یا از واسطه هایی مانند Lionbridge و Appen استفاده کنید.
بیشتر کسب و کار ها مشتریان خود را از طریق سرچ گوگل به دست می آورند. به همین دلیل است که کسب و کار ها پول زیادی را در گوگل خرج می کنند. اگر وقت بگذارید و با نحوه کار کردن الگوریتم های گوگل آشنا شوید، می توانید به یک مشاور سئو سایت تبدیل شوید و به کسب و کار های مختلف مشاوره دهید.
تبدیل شدن به شریک یکی از بزرگ ترین شرکت های دنیا، آرزوی هر کسی است. شما می توانید شراکت با گوگل را برای کسب درآمد از گوگل امتحان کنید. در پایان، گوگل به شما نشان شراکت با گوگل را اعطا می کند و می توانید این نشان را در وبسایت خود یا هر جایی که دوست دارید قرار دهید تا دیگران به شما بیشتر اعتماد کنند.
گوگل یکی از بزرگ ترین شرکت های دنیاست و چندین برنامه زیر نظر شرکت گوگل فعالیت می کنند. ما در این مقاله هشت راه برای کسب درآمد از گوگل را معرفی کردیم. همچنین شما می توانید با فروختن اپلیکیشن در گوگل پلی، فروختن کتاب در گوگل پلی، ایجاد بلاگ و نظر گذاشتن در گوگل مپ، به راحتی و در خانه کسب درآمد کنید.
[email protected] آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط ecokhabari