هر چیزی که توجه دیگران را جلب کند، احتمالا نرخ کلیک سایت شما را بالا می برد. کاراکتر های خاص و ایموجی ها یکی از مواردی هستند که توجه هر کاربر را جلب می کنند. البته باید ببینیم که این موضوع از نظر موتور های جستجوی مختلف مانند گوگل قابل قبول است یا نه. ما در این مقاله توضیح داده ایم که ایموجی در جستجوی گوگل نمایش داده می شود یا نه، چگونه می توانید در محتوای خود و نتایج جستجوی سایت خود ایموجی بگذارید و چرا باید از ایموجی ها استفاده کنید.
همانطور که می دانید، ایموجی ها برای نشان دادن احساسات و جذاب تر کردن متن کاربرد دارند و امروزه بسیار فراگیر شده اند. گوگل دستورالعمل ثابتی برای نمایش ایموجی ها در نتایج جستجو ندارد. اما به طور کلی باید بگوییم:
هدف شما از سئو چیست؟احتمالا می خواهید که سایت شما در نتایج جستجوی گوگل در رتبه های بالا باشد و بازدیدکنندگان علاقه مند به سایت شما بیایند. موفقیت شما در سئو سایت به این بستگی دارد که کلمات کلیدی شما چند بار جستجو می شوند و چه تعدادی از کاربران بر روی سایت شما کلیک می کنند. برای رتبه بهتر در گوگل می توانید از دو اهرم استفاده کنید. یا برای دستیابی به رتبه بهتر تلاش کنید یا توجه بازدیدکنندگان را به سایت خود جلب کنید. یکی از کار هایی که برای جلب توجه کاربران انجام می شود، استفاده از ایموجی در جستجوی گوگل، عنوان و اسنیپت سایت است. البته باید توجه کنید که این تنها راه برای بهبود سئو سایت نیست. نرخ کلیک یکی از عواملی است که در آپدیت الگوریتم گوگل تاثیر دارد. عوامل زیاد دیگری در بهبود رتبه سایت شما اثر دارد.
می توانید از سایت هایی مانند amp یا emojipedia و iemoji ایموجی خود را پیدا کنید. سپس باید کد ایموجی را دریافت کنید. روی ایموجی مورد نظر خود کلیک کنید. وقتی این کار را انجام دهید، یک نسخه بزرگ شده از ایموجی خود مشاهده می کنید که کد و توضیح ایموجی در زیر آن است. در بعضی سایت ها کد html ایموجی وارد شده است و در بعضی کد css. به این نکته توجه کنید.
شما باید در قسمت وردپرس خود، در قسمت تگ عنوان و توضیحات متا کد ایموجی را قرار دهید.
افزونه یاست یکی از افزونه های سئو وردپرس است که محبوبیت زیادی دارد و می توانید از آن برای قرار دادن ایموجی در جستجوی گوگل استفاده کنید. افزونه یاست رایگان است و استفاده از آن بسیار ساده است.
ایموجی ها یک عامل مستقیم در سئو نیست؛ اما مزایای زیادی دارد که به طور غیر مستقیم بر رتبه بندی سایت شما در SERP تاثیر می گذارد. در نتیجه ایموجی برای سئو خوب است. ما در این مقاله بررسی کردیم که ایموجی در جستجوی گوگل چگونه بر سئو سایت شما تاثیر می گذارد، آیا گوگل ایموجی ها را نمایش می دهد یا خیر و در پایان راه های افزودن ایموجی به توضیحات متا و عنوان را بررسی کردیم.

[email protected] آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط ecokhabari