سخنگوی دولت گفت: کمک‌هزینه مسکن کارگران در جلسه هیأت وزیران بررسی و مبلغ ۹۰۰ هزار تومان که از سوی شورای عالی کار پیشنهاد شده بود، تصویب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ظهر امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه) در حاشیه برگزاری جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: کمک‌هزینه مسکن کارگران در جلسه هیأت وزیران بررسی و مبلغ ۹۰۰ هزار تومان که از سوی شورای عالی کار پیشنهاد شده بود، تصویب شد.
بهادری جهرمی در ادامه دریافت ارز را یکی از منابع اطلاعاتی دانست و افزود: وزارت رفاه می‌تواند از آن برای تعیین دهک خانوار استفاده کند چراکه کسانی که ارز می‌گیرند، عموماً جز افرادی هستند که در دهک بالا قرار دارند.
وی متذکر شد: کسی از کارت ملی دیگران چه برای تراکنش بانکی در داخل مغازه و چه برای دریافت ارز سوءاستفاده نکند؛ اینها جز مواردی هستند که برای دهک‌بندی افراد و خانوارها و پرداخت یا قطع یارانه ملاک قرار می‌گیرند.
سخنگوی دولت تصریح کرد: بعضی علاقه دارند دنبال حاشیه بروند ولی دولت باید به اصل بپردازد؛ آنقدر مردم و مملکت کار دارند که وقت رسیدن به حاشیه را نداریم.
بهادری جهرمی عنوان کرد: ماه رمضان ایام برکت و غفران الهی است؛ برخی‌ها در رابطه با کارهای گذشته خودشان، دستاوردها، گزارش‌ها و نتیجه آماری عملکردشان در طول یک دهه گذشته تدبر و یک مقدار استغفار کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari