هدف صاحبان کسب و کار های مختلف این است که مشتریان محصولات آن ها را بخرند یا از خدمات آن ها استفاده کنند تا سود بیشتری نصیب آن ها شود. یکی از بهترین راه هایی که به ذهن این افراد می رسد، انجام تبلیغات است تا با استفاده از آن مشتریان بالقوه را به خرید از خود تشویق کنند. گوگل ادز یکی از موثر ترین راه هایی است که می توان با آن مشتری جذب کرد. این مقاله راهنمای تنظیمات گوگل ادز است و در آن توضیح می دهیم که چگونه می توانید با استفاده از این تنظیمات، به اهداف کسب و کار خود برسید.
شاید از نظر شما بیشتر مردم از گوگل استفاده می کنند و دیگر لازم نیست که گزینهother search partners را در تنظیمات گوگل ادز انتخاب کنید. اما متخصصان سئو عقیده دارند که اگر بودجه کافی دارید، این گزینه را نیز انتخاب کنید. در بسیاری از سیستم ها، مرورگر اصلی مرورگر مایکروسافت است که از موتور جستجوی Bing استفاده می کند. بسیاری از مردم بدون آن که بدانند از این مرورگر استفاده می کنند که تفاوت چندانی با گوگل ندارد. اگر تبلیغات شما محلی است، یک ماه به طور آزمایشی از این قابلیت استفاده کنید. اگر احساس کردید که نرخ تبدیل پایین است، فقط گوگل را انتخاب کنید.
تبلیغات محلی میزان تاثیر تبلیغات شما را بالا می برد و مخاطبان بیشتر به شما اعتماد می کنند. پس حتما زبان مادری مخاطبان خود را در تبلیغات گوگل ادز در نظر بگیرید. حواستان باشد زبان آن چیزی نیست که کاربر از آن در جستجوی خود استفاده می کند. زبان آن چیزی است که کاربر آن را در اکانت گوگل خود، زبان اصلی قرار داده است. اگر مخاطبان هدف شما فارسی زبان هستند، بهتر است زبان های فارسی و انگلیسی را انتخاب کنید.
احتمالا می دانید که گوگل ادوردز رایگان نیست و باید با دیگر تبلیغ کنندگان رقابت کنید تا در نتایج موتور جستجو قرار بگیرید. بنابراین لازم است با استراتژی مزایده یا  bidding strategies آشنا شوید. اگر قصد دارید به صورت دستی این کار را انجام دهید، توصیه می کنیم این کار را نکنید؛ زیرا شما هیچ تجربه ای ندارید که برای یک کلمه کلیدی مشخص باید چقدر پیشنهاد دهید.
گوگل به شما اجازه می دهد که فرایند مزایده را به صورت اتوماتیک انجام دهید و الگوریتم ها به جای شما فرایند را به پیش می برند. البته تمام تنظیمات گوگل ادز اتوماتیک نیست و شما باید بعضی گزینه ها مانند هدف کمپین، مکان نمایش تبلیغ، حداکثر نرخ تبدیل موردنظر، حداکثر نرخ کلیک و … را مشخص کنید تا گوگل براساس آن ها کمپین را اجرا کند.
یکی دیگر از ابزار های مهم در تنظیمات گوگل ادوردز، زمان نمایش تبلیغات است. برای مثال فرض کنید که شرکت شما از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب فعال است و فقط در همان زمان به تلفن مشتریان پاسخ داده می شود. به همین دلیل لازم است که در زمان موردنظر تبلیغ شما نمایش داده شود تا بهترین نتیجه را بگیرید و پول شما به هدر نرود.
گوگل ادز یکی از ابزار های قدرتمندی است که شرکت های زیادی از آن استفاده می کنند. مدیریت گوگل ادز یکی از چیز هایی است که باید به آن به طور ویژه توجه کنید تا تبلیغات شما نتیجه مطلوب داشته باشد. کار با گوگل ادز ممکن است در نگاه اول آسان به نظر برسد؛ اما تنظیمات آن برای تبلیغات موثر ممکن است پیچیده باشد. ما در این مقاله تنظیمات گوگل ادز و کمپین آن را بررسی کردیم. البته باید اشاره کنیم که تنظیمات گوگل ادز برای کاربران نیز میسر است. کاربران می توانند تبلیغات نمایش داده شده را شخصی سازی کنند یا از گوگل بخواهند که تبلیغات را برای آن های نمایش ندهد.
[email protected] آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط ecokhabari