هادی یوسف پور آذری گفت: به‌زودی سند فرصت‌های سرمایه‌گذاری شرکت فرودگاه‌ها تهیه و ارائه خواهد شد و شرکت مصمم است از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بخش خصوصی در امر توسعه صنعت فرودگاهی بهره‌مند شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت فرودگاه‌ها، هادی یوسف پور آذری عضو هیئت مدیره و راهبر معاونت برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بزودی سند فرصت‌های سرمایه‌گذاری شرکت فرودگاه‌ها تهیه و ارائه خواهد شد و شرکت مصمم است از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بخش خصوصی در امر توسعه صنعت فرودگاهی بهره‌مند شود.
یوسف پور آذری با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از راهبردهای کلان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران استفاده حداکثری از مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های فرودگاهی است و با توجه به وجود فرصت‌های سرمایه‌گذاری متعدد و متنوع و از طرفی، جذابیت بالای صنعت فرودگاهی برای سرمایه‌گذاری، مشارکت در پروژه‌های عمرانی و تجاری صنعت فرودگاهی فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خواهد بود.
وی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۲ و تأکیدات مقام معظم رهبری در مشارکت بیشتر و فعال‌تر بخش خصوصی در اقتصاد ملی و همچنین، دستور مقام عالی وزارت مبنی بر معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارتخانه به بخش خصوصی، تصریح کرد: با رونمایی از بسته فرصت‌های سرمایه گذاری شرکت فرودگاه‌ها، سرمایه گذاران بخش خصوصی می‌توانند در طیف گسترده‌ای از پروژه‌های عمرانی و تجاری فرودگاهی با صنعت فرودگاهی مشارکت داشته باشند.
عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه‌ها تأکید کرد: برخورداری از انعطاف لازم، ارائه اطلاعات مورد نیاز به سرمایه گذاران و تسهیل و تسریع سرمایه گذاری از مهم‌ترین اهداف معاونت برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی در زمینه بازاریابی و جذب سرمایه گذار است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari