کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران– شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری امروز شنبه نهم اردیبهشت‌ماه را اعلام کرد و در خصوص آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران– شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت گزارش شده است و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.
معصومی آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها را اعلام کرد و افزود: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس، محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع و محور پاکدشت – تهران محدوده شهرک صنعتی خاوران وجود دارد.
وی با اعلام محدودیت تردد با تغییر مسیر خاطرنشان کرد: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محورهای مسدود غیرشریانی را گیلانغربسومار، چاهسلامان – زرآباد، سه راهی نوبندیان – پایانه مرزی ریمدان و فنوجاسپکه گزارش کرد.
همچنین محورهای دارای انسداد فصلی، لاسم – ارجمند، وازکبلده، سی سخت – پادنا و هشتگرد – طالقان است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari